Одеський спортсмен переміг на міжнародному турнірі з вільної боротьби

. Василь Михайлов (справа) на турнірі. Фото: United World Wrestling

Одеський спортсмен вільного стилю Василь Михайлов переміг у рейтинговому турнірі "Ібрагім Мустафа", який відбувся Александрії в Єгипті. Про це 27 лютого повідомили в НОК в Одеській області.

27-річний спортсмен у фіналі в категорії "до 86 кг" виборов перемогу в американця Західа Валенсії з рахунком 8:6. Підвищити результат Василю Михайлову допоміг прийом, який він застосував за 35 секунди до закінчення бою.

Ще один одеський борець Семен Радулов у категорії "до 74 кг" посів п'яте місце.

Чоловіча збірна України з вільної боротьби завоювала золоту, дві срібні, дві бронзові медалі та посіла друге місце в командному заліку. А жіноча збірна виборола сім нагород та стала кращою командою турніру.