Одеські спортсмени за вихідні перемогли у кількох міжнародних та українських змаганнях

. Одеські спортсмени на змаганнях. Фото: Одеська ОВА

Протягом вихідних 11-12 лютого одеські спортсмени Одеської області здобули перемоги у кількох міжнародних та українських змаганнях. Про це повідомили у пресслужбі Одеської ОВА.

Боксер Юрій Захарєєв переміг на міжнародному турнірі Bocskai Memorial Tournament, який відбувався в угорському Дебрецені. Спортсмен здобув першість у ваговій категорії до 71 кг та був визнаний організаторами найкращим боксером змагань.

Вихованці одеської школи хокею з команди "Морські вовки" у складі збірної команди Ukraine team selec здобули першу перемогу на міжнародних змаганнях з хокею з шайбою у канадському Квебеку. Вони обійшли команду з Бостона із рахунком 3:1.

Василь Михайлов (вагова категорія до 79 кг) та Семен Радулов (вагова категорія до 74 кг) стали переможцями відбіркового турніру з боротьби вільної до чемпіонату Європи, який відбувався у Києві.

Волейболістки з Балти вийшли до чвертьфіналу змагань, де зіграють проти Збірної України U-17.

Жіноча команда Одеської області з настільного тенісу здобула бронзові медалі у загальнокомандному заліку на чемпіонаті України серед мінікадетів.