Спортсмени з Одещини вибороли чотири медалі на змаганнях з легкої атлетики

Змагання з легкої атлетики. Фото: Павло Кубанов

Спортсмени Одеської області вибороли чотири медалі — дві золоті та дві бронзові — на двох чемпіонатах України з легкої атлетики. Про це повідомили у Відділенні національного олімпійського комітету в Одеській області.

Обидві золоті медалі виборов легкоатлет із Чорноморська Владислав Шепелєв у "дорослому" та молодіжному чемпіонатах. 22-річний спортсмен став переможцем в потрійному стрибку (16 м 18 см — у залі, просто неба – 16 м 29 см).

Спортсмен Владислав Шепелєв, який виборов дві золоті медалі. Фото: Павло Кубанов

Бронзові медалі отримали Спотрсмен з Чорноморська Нікіта Стаднюк та одесит Володимир Кілко. 19-річний Нікіта завоював медаль, стрибнувши на 7 м 16 см, а 19-річний Володимир став бронзовим призером на дистанції 60 м.