Легкоатлети з Кіровоградщини виграли п’ять медалей першості України серед спортивних шкіл

Легкоатлети з Кіровоградщини виграли п’ять медалей першості України серед спортивних шкіл

Легкоатлети з Кіровоградщини виграли п’ять медалей першості України серед спортивних шкіл
Золоті п'єдестали Івана Донія (ліворуч) та Владислава Чересленка (праворуч). Фото: Facebook Миколи Грицая

Вихованці спортивних шкіл Кропивницького, Олександрівки та Новомиргорода Кіровоградської області виграли дві золоті, дві срібні і бронзову медалі чемпіонату Україну серед спортивних шкіл. Це інформація від президента обласної федерації легкої атлетики Миколи Грицая. За медалі у 16 дисциплінах змагались 194 юнака та 216 дівчат 2008-2009 років народження з 23 регіонів та міста Київ.

Кіровоградську область на змаганнях, які 24-26 лютого відбувались у Києві, представляли дев’ять юнаків і 12 дівчат.

Золоті медалі

13-річний кропивничанин Іван Доній став чемпіоном зі стрибків у висоту, показавши результат один метр 80 сантимметрів. Тренує спортсмена Геннадій Здітовецький. Срібло у цій дисципліні вибороли двоє спортсменів – Іван Тітов з Донеччини та Ілля Баланда з Миколаївщини, які взяли висоту один метр 70 сантиметрів.

15-річний Владислав Чересленко з Олександрівки Кропивницького району став кращим у бігу на дистанції 1500 метрів з перешкодами, показавши результат п’ять хвилин 2,84 секунди. Тренують чемпіона Вадим Приймак, Олександр Роздобудько і Наталія Лупу. Срібло і бронзу на цій дистанції вибороли представники Київської області Артем Набок і Тимофій Подобєд, результати яких – п’ять хвилин 2,94 секунди і п’ять хвилин 4,50 секунди, відповідно.

Срібні медалі

Команда дівчат у складі Вероніки Бойко з Новомиргорода Новоукраїнського району та Андріани Гирич, Вікторії Гончаренко і Ельвіри Безпалої з Олександрівки стали другими в естафетному бігу 100+200+300+400 метрів, показавши результат дві хвилини 27,36 секунди. Золото – у киянок Вікторії Біднячук, Анастасії Держируки, Вероніки Ушакової та Іванни Олексюк.

Срібним призером чемпіонату у бігу на 200 метрів став 14-річний Богдан Шмарко з Олександрівки. Його результат – 24,55 секунди. Бігун з Чернігівської області Роман Жменьковський, який став чемпіоном України, пробіг дистанцію за 24,15 секунди.

Бронзова медаль

15-річний кропивничанин Данило Назаренко показав третій результат у фінальному забігу на 60 метрів. Вихованець Віталія Пархоменка пробіг дистанцію за 7,57 секунди. Чемпіоном України з результатом 7,13 секунди став Роман Жменьковський з Чернігівщини, срібло – у Михайла Джелепа з Чернівецької області, результат якого 7,48 секунди.

У командному заліку легкоатлети зі спортшкіл Кіровоградщини стали шостими, поступившись киянам, представникам Чернігівської, Київської, Волинської та Житомирської областей.

Читайте також

  • Кадетська збірна Кіровоградщини стала другою на чемпіонаті України з дзюдо
  • Четверо таеквондистів з Кіровоградщини візьмуть участь у чемпіонаті Європи
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області http://surl.li/evtwt
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок