Danone зупиняє рекламну кампанію за участю російського актора, яка обурила українців

Danone зупиняє рекламну кампанію за участю російського актора, яка обурила українців

Danone зупиняє рекламну кампанію за участю російського актора, яка обурила українців Суспільне

Французький виробник молочних продуктів Danone припиняє рекламну кампанію за участю російського актора Михайла Пореченкова, котрий переслідується Україною за терористичну діяльність. Таке рішення компанія ухвалила після обурення українського суспільства та посольства України у Франції.

Як повідомив посол України у Франції Олег Шамшур, про припинення реклами його особисто проінформували представники французської компанії.

"Щойно мені зателефонував генеральний секретар Danone Франція Матіас Вішера. Компанія припиняє рекламну кампанію за участі Пореченкова. Швидка і адекватна реакція", — написав дипломат у Twitter.

Раніше посольство України у Франції висловило обурення з приводу рекламного ролика Danone із російським актором. У дипустанові нагадали, що Пореченков у 2014 році хизувався тим, що стріляв по українцях на Донбасі та наголосили, що "комерційна доцільність — не привід забувати про моральність".

Компанія з акаунту свого офіційного представництва в Україні зазначила, що їй "вельми прикро" через цю ситуацію.

"Компанія Danone в Україні є частиною всесвітньо відомої міжнародної Групи, яка працює в 140 країнах світу. Локальні офіси в кожній країні функціонують незалежно, опрацьовуючи завдання та виклики підпорядкованих ринків та керуючись локальними потребами споживачів. Саме тому ми в Україні не можемо впливати на формування рекламної, комерційної та комунікаційної політик інших країн, зокрема і Росії», — йдеться у заяві.

Що відомо

  • Російського актора Михайла Пореченкова зафільмували, коли він у компанії бойовиків "ДНР" стріляв з кулемету в бік позицій українських військових в Донецькому аеропорту.
  • Після цього 2015 року СБУ оголосила його в розшук. Актора підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого статтею 258 ККУ — терористичний акт або погроза його вчинення. В Україні є дозвіл на затримання Пореченкова та приведення його до суду.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше