Ярослав Амосов впевнено захистив титул чемпіона Bellator у першому бою за 20 місяців

Ярослав Амосов впевнено захистив титул чемпіона Bellator у першому бою за 20 місяців

Ярослав Амосов впевнено захистив титул чемпіона Bellator у першому бою за 20 місяців
Ярослав Амосов (зліва), фото: GETTY IMAGES

Українець не залишив шансів тимчасовому чемпіону у бою за титул.

29-річний український боєць змішаних єдиноборств Ярослав Амосов провів свій перший бій за 20 місяців. У рамках шоу Bellator 291 Амосов захищав титул чемпіона у напівсередній вазі проти американця Логана Сторлі.

Це був бій чемпіона (Амосова) проти тимчасового чемпіона (Сторлі). З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Ярослав вступив у лави територіальної оборони. Він не проводив боїв з 2021 року, тож Bellator за відсутності українця визначив звання тимчасового чемпіона світу.

Дивіться більше: Українець Амосов "врятував" чемпіонський титул Bellator після звільнення Ірпеня від РФ: відео

Для Амосова та Сторлі це була друга очна зустріч. Уперше вони зустрічалися в 2020 році, тоді обоє були непереможними. І Ярослав у тому бою здобув перемогу роздільним рішенням суддів. Це була єдина поразка на двох для цих бійців до цього поєдинку.

Чемпіонський бій в Bellator триває п'ять раундів по п'ять хвилин. На цей бій Амосов виходив під трек KALUSH "Дім".

З перших секунд бою Ярослав Амосов заволодів перевагою. Увесь перший раунд бійці провели в стійці, Амосов значно більше ударів викинув і був точнішим. Він пробивав як ногами, так і видавав комбінаційні серії руками. З такою ж перевагою українця пройшов і другий раунд.

У третьому раунді швидкість і кількість ударів від українця зменшилася, але його перевага не стала меншою. Водночас, у середині раунду Амосов провів потужну комбінацію, після чого затис американця біля сітки і зайшов у ноги. Сторлі нічим особливо не відповідав.

Четвертий та п'ятий раунди стали продовженням усього, що було раніше. Ярослав не залишив супернику жодного шансу - українець виграв кожен з п'яти раундів і отримав одноголосне рішення від суддів.

Рішення суддів: 50-45, 50-45, 50-45 - усі на користь Ярослава Амосова. Він захистив титул чемпіона Bellator у напівсередній вазі та залишився непереможним (27 перемог, 0 поразок).

  • Bellator. Бій за звання чемпіона у напівсередній вазі

Ярослав Амосов (27-0) переміг Логана Сторлі (14-2)

Читайте більше: "Боляче бачити, як людина плаче, тримаючи в руках скибку хліба". Український боєць ММА Амосов – про звільнення Ірпеня
На початок