На будівельному майданчику у Львові обвалилося перекриття

На будівельному майданчику у Львові обвалилося перекриття

Оновлено
На будівельному майданчику у Львові обвалилося перекриття
Facebook Любомир Зубач

У суботу, 25 лютого, у Львові на будівельному майданчику, що на вулиці Волоській, обвалилося перекриття поверху. Внаслідок інциденту є травмовані. Про це у Facebook повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Там зводили комерційно-офісну споруду.

"Маємо прикрий інцидент на будівельному майданчику у Львові. На будові на вулиці Волоській обвалилося перекриття поверху. Бачив на власні очі — сумне видовище. За інформацією, яку наразі маємо, є постраждалі, але на щастя, без фатальних наслідків", — написав Любомир Зубач.

Вулиця Волоська розташована у Галицькому районі міста. За словами Любомира Зубача, що саме сталося і яка причина, що призвела до цього — невідомо.

"Найгірше — наша міська інспекція ДАБК за чинними постановами Кабміну навіть не має повноважень, щоб зайти на цю забудову і все з’ясувати. Нонсенс, але це реальність!Боюся навіть думати, що буде, якщо президент підпише закон 5655. Дозволи через інтернет, приватний контроль і здача в експлуатацію знову ж таки в автоматичному режимі", — додав Любомир Зубач.

Як повідомили Суспільному у пресслужбі Львівського обласного центру екстреної медицини, на місці обвалу травмувався 29-річний чоловік. Невідомо чи він працював на місці.

"Чоловіка госпіталізували у 8 міську лікарню у середньому стані важкості. Діагноз: закрита черепно-мозкова травма, тупа травма живота, забій грудної клітки, перелом плечової кістки", — повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медицини.

Читайте також

На Львівщині під час ремонту церкви чоловік впав з висоти

На початок