До першої річниці повномаштабної війни у Тернополі погасили марку "ПТН ПНХ!". Це 12 марка "Укрпошти" про події війни, повідомила Суспільному директорка Тернопільської дирекції Любов Гринчишин.
За основу нової марки "Укрпошти" "ПТН ПНХ!" взяли графіті британського вуличного художника Бенксі, яке він намалював на стіні зруйнованого будинку в Бородянці.

Відбулося спецпогашення в тернопільському відділенні поштового зв’язку №1. Тут утворилася черга, щоб придбати її, листівки та конверти.
"Я щоразу слідкую за новинками від Укрпошти. І я не колекціонер, але я від першої марки, тільки одну пропустила. Буде для дітей, для внуків, на згадку, щоб ніколи це не повторилося", – розповіла тернополянка Галина Багрій.
Анатолій Лукащук з Тернополя збирає марки понад 50 років. У його колекції 10 тисяч марок різних років та з різних країн.
"Можливо, ця марка зробить свій вклад, щоб закінчити війну, щоб здобути перемогу", – каже чоловік.

Ганна Острожна з Донеччини. Вона переїхала до Тернополя через війну. У поштовому відділенні підписувала листівки для знайомого із Нідерландів.
"Якщо, власне, ми говоримо про символ нашої майбутньої перемоги, то чекала вже давно. А замовила одразу, як тільки дізналася, що виходить ця марка, тобто за 4 дні. Знайомий в Нідерландах колекціонує і марки, і штемпелі. І він попросив, щоб одразу йому також, якщо можна отримати хоча б один, як сувенір. І як внесок в нашу перемогу. Він також підтримує Україну і за нас хвилюється".

Марка "ПТН ПНХ!" – 12 марка "Укрпошти", присвячена подіям повномасштабної війни, розповіла директорка Тернопільської дирекції Любов Гринчишин.
"У вартості цієї марки є благодійна складова. І коли буде реалізовано весь тираж цих поштових марок, то ми отримаємо 10 мільйонів гривень. І всі ці кошти будуть відправлені на відновлення навчальних закладів, які зруйновані ракетними обстрілами".

За словами Любові Гринчишин, тираж марки – 250 тисяч маркованих аркушів, це 1 мільйон 500 тисяч. Придбати їх можна у всіх відділеннях" Укрпошти" Тернопільської області.
Читайте також
- Такого попиту на марки не було останні шість десятиліть: у Тернополі відкрили виставку