У Києві комунальники щодня вивозять понад 2 тисячі тонн сміття

У Києві комунальники щодня вивозять понад 2 тисячі тонн сміття

У Києві комунальники щодня вивозять понад 2 тисячі тонн сміття
Фото: УНІАН (ілюстративне)

КП "Київкомунсервіс" щодня забезпечує вивезення понад 11 тисяч кубометрів, а це близько 2300 тонн побутових відходів. У столиці працюють близько 150 одиниць спецавтотранспорту та понад 800 робітників. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на комунальне підприємство.

"Підприємство жодного дня не зупиняло свою роботу. І ми продовжуємо працювати. Зараз кількість відходів, що створюється в Києві, менша на 10%. Але це вже значно більше, ніж у першому півріччі 2022 року",— каже керівник "Київкомунсервісу" Максим Ляшкевич.

Він зауважив, що у комунальників є кілька прохань до жителів Києва щодо збору відходів:

  • зминати пластикові пляшки, щоб сміттєвози "не возили повітря",
  • щільно зав'язувати пакети, щоб сміття не розкидали у дворі
  • користуватись контейнерами для роздільного збору, зокрема для небезпечних відходів, куди можна віднести відпрацьовані батарейки, лампи та ртутні термометри (не пошкоджені).

Що відомо про прибирання сміття у Києві

У листопаді для жителів Києва у тестовому режимі запрацював Telegram-бот з питань вивезення сміття. Нова послуга допоможе розв’язати проблему вивезення твердих побутових відходів, зокрема, великогабаритних.

У Києві за 17-18 вересня зібрали та вивезли майже 1,2 тисячі кубометрів сміття. На вихідних толоки, присвячені Всесвітньому дню прибирання, провели в усіх районах столиці. Прибирали парки і сквери, двори, місця, де накопичилось сміття, стихійні звалища тощо.

17 вересня Київ разом із мільйонами активістів зі 191 країни світу долучився до Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day". Акція відбулася під гаслом "Хай небо буде мирним, а Україна чистою!" з дотриманням обмежень воєнного часу.

У серпні "Київкомунсервіс" повідомив, що підвищить тариф на вивіз твердих побутових відходів на 10,26 гривень для однієї людини, тобто становитиме 46,37грн. Комунальники повідомили, що щодня підприємство вивозить близько 1200–1300 тонн відходів, а це рівноцінно 45 вантажним залізничним вагонам.

Читайте також

Кияни можуть перевіряти показання лічильника свого будинку та коректність нарахувань — КМДА

Київська митниця вилучила акумулятори для авто на понад 650 тисяч гривень

В ООН підтримали українську "формули миру", китайські пропозиції миру. Роковини війни. Онлайн

На початок