Українські військові відбили атаку армії РФ поблизу Новоселівського

Українські військові відбили атаку армії РФ поблизу Новоселівського

Українські військові відбили атаку армії РФ поблизу Новоселівського
Знищена техніка РФ на Лиманському напрямку, Фото: Луганська ОВА

Поблизу звільненого Новоселівського на Луганщині українські військові відбили танкову атаку російських військ.

Відео знищення російської техніки оприлюднив очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"На Сватівському напрямку українські воїни славетної 92-ї бригади відбили ворожу атаку. Рашисти виїхали танками під деокуповане Новоселівське, там наші захисники зустріли їх "привітною артою". Ворожі "хлопчики" так перелякалися, що почали гуртуватися і стали чудовою мішенню", — напимав Гайдай.

Що відомо про ситуацію на фронті Луганщини

  • На напрямку між Сватовим та Кремінною росіяни після спроб наступати зазнали значних втрат, через це наразі ситуація на цих напрямках відносно спокійна.
  • Місцеві окупаційні адміністрації Луганщини отримали наказ командувача військ південного військового округу Міністерства оборони РФ щодо прискорення мобілізаційних заходів. Окупантам необхідно поставити на облік усіх чоловіків, провести їхній медогляд та забезпечити документами.
  • Основна фаза російських наступальних операцій в Луганській області триває, і Росія, ймовірно, не має достатніх незадіяних резервів для різкого збільшення масштабу або інтенсивності наступу цієї зими.
  • На Куп’янському та Лиманському напрямках 23 лютого окупанти безуспішно наступали поблизу населених пунктів Стельмахівка, Діброва, Білогорівка, Федорівка та Роздолівка. Обстріляли понад 20 районів населених пунктів, зокрема, Новоселівського, Стельмахівки, Макіївки, Ямполя, Невського, Діброви і Білогорівки на Луганщині та Григорівки, Спірного, Берестового, Роздолівки та Федорівки Донецької області. Завдали авіаударів неподалік Серебрянського лісництва і Білогорівки на Луганщині. Також постраждали Спірне та Сакко і Ванцетті Донецької області. На цьому напрямку окупанти застосували 6 баражуючих боєприпасів типу “Ланцет”.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок