Намагалися зробити прорив. Українські воїни відбили наступ армії РФ поблизу Кремінної

Намагалися зробити прорив. Українські воїни відбили наступ армії РФ поблизу Кремінної

Намагалися зробити прорив. Українські воїни відбили наступ армії РФ поблизу Кремінної
Українські військові. Фото: ДПСУ

21 лютого російські військові неподалік Кремінної намагалися здійснити прорив, залучивши трохи більше роти танків та роти піхоти. Бій був важкий, але невдалий для армії РФ.

Про це в ефірі Київ24 повідомив начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"На Білогорівці зараз тихіше. Кількість наступів не зменшилася, особливо на Кремінському напрямку", — зазначив він.

За його словами, українські військові відбили атаки на Кремінському та Сватівському напрямках та спалили російські танки.

"На Сватівській ділянці після того, як наші атаку відбили, рашисти наступного дня займалися тим, що збирали з поля бою своїх 200-х та 300-х", — сказав Гайдай.

Начальник ОВА зазначив, що на першій лінії воюють новомобілізовані з окупованої Луганщини, потім новомобілізовані російські військові, після йдуть кадрові військові.

Що відомо про ситуацію на фронті Луганщини

Місцеві окупаційні адміністрації Луганщини отримали наказ командувача військ південного військового округу Міністерства оборони РФ щодо прискорення мобілізаційних заходів. Окупантам необхідно поставити на облік усіх чоловіків, провести їхній медогляд та забезпечити документами.

Основна фаза російських наступальних операцій в Луганській області триває, і Росія, ймовірно, не має достатніх незадіяних резервів для різкого збільшення масштабу або інтенсивності наступу цієї зими.

Станом на ранок 19 лютого найбільш складана ситуація склалась на Кремінському напрямку. Тут армія РФ найбільше обстрілює позиції українських військових.

На Куп’янському та Лиманському напрямках війська РФ обстріляли Стельмахівку, Іванівку, Невське, Червонопопівку, Діброву й Білогорівку на Луганщині. Українські воїни відбили атаки окупантів поблизу Куземівки й Діброви Луганської області.

На напрямку Сватове — Кремінна, що на Луганщині, РФ наступає хвилями. Також на найгарячіших ділянках українські військові потребують техніки та снарядів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок