Каратистки з Одеської області виграли дві медалі на чемпіонаті Європи

. Українська команда на чемпіонаті Європи серед молоді, юніорів і кадетів-2023 з карате у Кіпрі. Фото: відділення НОК в Одеській області

Спортсменки з Одещини Наталія Осадчук та Поліна Марченко виграли нагороди на чемпіонаті Європи серед молоді, юніорів і кадетів з карате. Турнір відбувся 3-5 лютого у Кіпрі.

18-річна каратистка із Чорноморська Наталія Осадчук стала срібною призеркою у змаганнях у ваговій категорії до 55 кг. Каратистка завоювала медаль на другому Євро поспіль: минулого року дівчина також стала срібною призеркою.

Наталія Осадчук з медаллю. Фото: відділення НОК в Одеській області

17-річна Поліна Марченко завоювала бронзу (до 48 кг), додавши її до бронзи юніорського чемпіонату світу 2022 року.

Каратистка Поліна Марченко. Фото: відділення НОК в Одеській області

Найвищий результат серед інших спортсменів Одеської обласної федерації карате показав 18-річний Ярослав Федоров із Чорноморська, який посів сьоме місце.

Загалом збірна України завоювала на чемпіонаті вісім нагород: чотири золоті, дві срібні, дві бронзові та посіла третє місце у медальному заліку.