У Кіровоградській обласній прокуратурі призначили нового керівника

У Кіровоградській обласній прокуратурі призначили нового керівника

Доповнено
У Кіровоградській обласній прокуратурі призначили нового керівника
Новопризначений прокурор. Фото: прокуратури області

У Кіровоградській обласній прокуратурі призначили нового керівника. Ним став Ян Стрелюк. Про це Суспільному стало відомо з власних джерел. Інформацію підтвердила речниця обласної прокуратури Наталія Алєксєєнко.

За інформаціє речниці, Яна Стрелюка колективу обласної прокуратури представив перший заступник генерального прокурора Олексій Хоменко, назвавши нинішнім першочерговим завданням прокуратури збір та фіксацію доказів воєнних злочинів РФ. Серед пріоритетів – викриття колаборантів та зрадників, окрема увага – на боротьбі з корупцією та економічних злочинах.

У Кіровоградській обласній прокуратурі призначили нового керівника
Зліва направо: Ян Стрелюк, Олексій Хоменко, начальник ОВА Андрій Райкович. Фото: прокуратури області

Хто такий Ян Стрелюк

Ян Стрелюк народився у 1977 році в Харківській області. Є випускником Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

В органах прокуратури працює з 1998 року, понад 16 років на керівних посадах.

Був слідчим в апараті прокуратури Києва, заступником транспортного прокурора Київської області та начальником слідчого управління Київської області.

Очолював Фастівську, Обухівську та Васильківську міжрайонні прокуратури. З 15 вересня 2014 року був головним прокурором Полтавщини.

До призначення очолював один із Департаментів Офісу Генерального прокурора.

Що відомо

Попереднього керівника Кіровоградської обласної прокуратури Володимира Твердохліба звільнили з займаної посади у січні цього року. Наказ про звільнення прокурора за власним бажанням підписав Генеральний прокурор України Андрій Костін.

Обов'язки керівника Кіровоградської обласної прокуратури виконував Юрій Ковальов. До 25 січня він працював першим заступником прокурора області Володимира Твердохліба. На цій посаді він з 29 вересня 2020 року.

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області http://surl.li/evtwt
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок