Колишнього першого заступника мера Одеси заочно арештували

Колишнього першого заступника мера Одеси заочно арештували

Колишнього першого заступника мера Одеси заочно арештували
Михайло Кучук. Фото: Одеська міськрада

Суд 21 лютого заочно арештував колишнього першого заступника міського голови Одеси Михайла Кучука. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Його разом з іншими двома заступниками одеського міського голови — Олегом Бриндаком та Світланою Бедрегою — підозрюють в участі у злочинній організації, яка тримала на контролі посадовців Одеської міської ради, бюджетні витрати міста та діяльність місцевих комунальних підприємств. Детальніше про підозри та справу читайте тут.

Як зазначили у САП, після затримання та доставлення Михайла Кучука до місця проведення досудового розслідування, слідчий суддя ухвалить рішення про очний арешт. Експосадовця підозрюють за статтями ч. 3 ст. 255Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній., ч. 4 ст. 368Підкуп особи, яка надає публічні послуги Кримінального кодексу України.

9 січня на сайті міської ради опублікували розпорядження про звільнення Михайла Кучука з посади першого заступника міського голови.

Читайте також

  • В Одесі затримали бізнесмена Кауфмана та ще двох людей
  • "Злочинна організація" в Одесі: ВАКС прийняв рішення заарештувати бізнесмена Кауфмана з правом внесення 129 млн застави
  • "Злочинна організація" в Одесі: трьом заступникам Труханова повідомили про підозру

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок