Перші добровольці батальйону "Лють" на Тернопільщині пройшли останній етап відбору

Перші добровольці батальйону "Лють" на Тернопільщині пройшли останній етап відбору

Перші добровольці батальйону "Лють" на Тернопільщині пройшли останній етап відбору
Фото: Нацполіція Тернопільщини

Перші добровольці батальйону "Лють", який формують на Тернопільщині, пройшли останній етап відбору. Про це повідомив член поліцейської комісії Нацполіції в Тернопільській області Олексій Воронцов.

За його словами, далі ті, кого відібрали, проходитимуть навчання.

Владислав Коваль – доброволець у бригаду "Лють". Каже, коли почалася повномасштабна війна, він був за кордоном. Там волонтерив, передавав амуніцію захисникам. Коли повернувся в Україну, то вирішив приєднатися до штурмової бригади.

"Головне в кожній справі – бажання. Якщо я відчуваю, що можу допомогти, то чому б і ні. Навички здобудуться під час навчання, у бою".

Владислав Коваль
Владислав Коваль. Фото: Нацполіція Тернопільщини

Успішно пройшов усі етапи конкурсного відбору Ігор Сокальський. Далі він вивчатиме тактику бою і проходитиме домедичну та вогневу підготовку.

"Цілком усвідомлюю, це є штурмова бригада і основна задача її буде полягати у відвоюванні захоплених міст, сіл і всіх територій".

Ігор Сокальський
Ігор Сокальський. Фото: Нацполіція Тернопільщини

За результатами співбесіди 90 відсотків кандидатів рекомендовано до зарахування у штормову бригаду, – каже член поліцейської комісії Олексій Воронцов. Розповідає, під час відбору кандидатів комісія звертала увагу на знання законодавства, психологічну стійкість та мотивацію.

"Приходять кандидати з доволі позитивними характеристиками. Це і колишні правоохоронці, і молоді люди, які мають бачення перспективи свого розвитку саме в цій структурі, що є однозначно позитивом для України".

Олексій Воронцов
Олексій Воронцов. Фото: Нацполіція Тернопільщини

Охочі можуть подавати свої заяви до "Люті" і надалі, – розповів Олексій Воронцов.

Читайте також

На початок