На Тернопільщині в ДТП загинули троє студентів: що відомо

На Тернопільщині в ДТП загинули троє студентів: що відомо

На Тернопільщині в ДТП загинули троє студентів: що відомо
Фото: ДСНС у Тернопільській області

У дорожньо-транспортній пригоді, що трапилася на Тернопільщині 20 лютого, загинули троє студентів Західноукраїнського національного університету. Про це повідомили на сторінці навчального закладу в соцмережі.

Нагадаємо, в ДТП потрапив автобус, який їхав з Івано-Франківської області до Тернополя.

У повідомленні йдеться, що в ДТП загинув студент юридичного факультету ЗУНУ Олег Рачук.

Він народився 15 серпня 2001 року й проживав у Ланівцях. У 2018 році вступив на навчання до Західноукраїнського національного університету за спеціальністю "Правоохоронна діяльність".

На Тернопільщині в ДТП загинули троє студентів: що відомо
Олег Рачук. Фото: Західноукраїнський національний університет

Викладачі та одногрупники кажуть, Олег добре вчився, завжди був відповідальним та комунікабельним хлопцем, добрим й надійним товаришем.

Також у ДТП загинув студент факультету комп’ютерних інформаційних технологій Мар’ян Мисак. Мар’ян народився 19 вересня 2000 року в селі Кропивник Калуського району Івано-Франківської області. У 2018 році вступив на навчання за спеціальністю "Комп’ютерні науки".

"Виявляв лідерські якості й став старостою групи, адже був відповідальним, харизматичним й веселим, впевненим у собі юнаком. Мар’ян активно займався спортом – захоплювався великим тенісом, баскетболом. Він був товариським й завжди допомагав одногрупникам, особливо у вивченні іноземної мови. Його життєвим кредом було: "Все, що ти бачиш у світі, є результатом з твоїх власних поглядів", – повідомили на сторінці ЗУНУ.

На Тернопільщині в ДТП загинули троє студентів: що відомо
Мар’ян Мисак. Фото: Західноукраїнський національний університет

У 2022 році він отримав диплом бакалавра й продовжив навчання в магістратурі за спеціальністю "Комп’ютерні науки". Поглиблено вивчав програмування та мав багато планів на життя. Мар’ян паралельно працював в ІТ-компанії. Серед загиблих і 23-річний Олег Максимів, студент групи ІПЗ-41, спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" факультету комп’ютерних інформаційних технологій.

Олег народився 17 вересня 1999 року в Підволочиську. У 2019 році вступив до Західноукраїнського національного університету й паралельно працював в ІТ-компанії.

"Він був харизматичним та товариським, працелюбним й наполегливим юнаком з хорошим почуттям гумору, завжди допомагав друзям й близьким, добре вчився й активно брав участь у діяльності закладу вищої освіти", – йдеться у дописі.

На Тернопільщині в ДТП загинули троє студентів: що відомо
Олег Максимів. Фото: Західноукраїнський національний університет

"Олег був різносторонньою особистістю, без перебільшення йому все вдавалося одразу добре. Полюбляв займатися настільним тенісом, грав у шахи, захоплювався катанням на сноубордах, подорожував світом й побував у багатьох країнах", – повідомила пресслужба ЗУНУ.

Нагадаємо, інспектори відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції та працівники служби автодоріг Тернопільщини обстежили дорогу в селі Стара Брикуля, де перекинувся автобус. Вони аналізують, чи правильно організований там дорожній рух.

Читайте також

На початок