Прикарпатці обміняли третину LED-ламп від ЄС, передбачених для області

Прикарпатці обміняли третину LED-ламп від ЄС, передбачених для області

Прикарпатці обміняли третину LED-ламп від ЄС, передбачених для області
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Станом на 21 лютого 2023 року прикарпатці обміняли 221 тисячу ламп розжарювання на енергоощадні. Це — третина LED-ламп, передбачених для області від Європейського Союзу. Про це на нараді в голови обласної військової адміністрації повідомив директор Івано-Франківської дирекції АТ "Укрпошта" Михайло Рудий.

За його словами, наразі на Прикарпатті діє перший етап програми з обміну ламп розжарювання на енергоощадні.

"25 лютого ми розпочинаємо новий етап по всій території Івано-Франківської області. Це — усі села та селища. Станом на сьогодні у нас на складах є 634 тисячі ламп. До кінця тижня очікуємо ще на одну партію від ЄС, яка повністю забезпечить наше населення лампами", — каже Михайло Рудий.

За словами начальника управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОВА Андрія Пліхтяка, усі старі лампи утилізують, розберуть і передадуть на вторинну переробку.

"Жодна лампочка не має потрапити на полігон твердих побутових відходів. З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на це виділили 2 млн грн. Підготовлена тендерна документація", — пояснює Андрій Пліхтяк.

З його слів, невдовзі оголосять тендер на проведення робіт з утилізації. Управління екології та природних ресурсів обласної військової адміністрації разом з Укрпоштою визначили місця тимчасового зберігання старих ламп.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок