У Хмельницькому відремонтували тролейбус за 900 тисяч гривень

У Хмельницькому відремонтували тролейбус за 900 тисяч гривень

У Хмельницькому відремонтували тролейбус за 900 тисяч гривень
Суспільне Хмельницький

6 місяців та 900 тисяч гривень витратили на капітальний ремонт тролейбусу Хмельницького комунального підприємства "Електротранс". Цей громадський транспорт, 1990 року випуску, наїздив на лінії 1,5 мільйона кілометрів, розповів головний інженер Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" Олексій Ковтун.

За його словами, над відновленням тролейбусу працювала команда зварювальників, слюсарів, електриків. Всього 8 спеціалістів. Тролейбус відновили на 90%, каже Олексій Ковтун: "Бригада за пів року сконструювала повністю новий тролейбус. Тобто старий тролейбус був розібраний, 90% кузова було знято, демонтовано і зварено повністю новий кузов".

За словами Олексія Ковтуна, повністю були замінені силові агрегати тролейбусу, відновлений салон: "Був капітально відремонтований тяговий двигун, тобто від нього залишився тільки корпус. Відремонтовано компресорний агрегат. Головна передача нова. Міст головної передачі також новий. Використали вже нові сучасні композитні матеріали в салоні: це і гума на підлогу, це і сидіння вже сучасного зразка, сучасні поручні з ізоляційними матеріалами, інформаційна система".

Олексій Ковтун каже: нині в "Електротрансі" на капремонті перебуває ще 2 тролейбуси.

Читайте також

  • ВООЗ передали атівки для Хмельницького центру медицини катастроф
  • Ендоскопічний комплекс за 4,2 мільйони гривень купили у Кам'янці-Подільському

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок