Загинули насильницькою смертю: на Херсонщині в траншеї знайшли кістяки двох чоловіків

Загинули насильницькою смертю: на Херсонщині в траншеї знайшли кістяки двох чоловіків

Загинули насильницькою смертю: на Херсонщині в траншеї знайшли кістяки двох чоловіків
Херсонщина. Бериславський район, засмічена труба для зрошення, лютий 2023 Фото: Суспільне Херсон

Правоохоронці повідомили, що у селищі Високопілля знайшли кістяки двох чоловіків. Відомо, що вони загинули насильницькою смертю. Про це йдеться на сторінці поліції Херсонської області у Facebook.

За даними слідства, скелетовані тіла чоловіків виявили комунальники у траншеї під час проведення робіт у Високопіллі. Після огляду тіл стало зрозуміло, що смерть чоловіків була насильницькою. Чоловіки могли бути черговими жертвами російської агресії, йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • У Давидовому Броді поліцейські виявили поховання 58-річного чоловіка, який загинув у березні минулого року від обстрілів військ РФ. Односельці поховали його на подвір'ї.
  • На Херсонщині, у Великій Олександрівці правоохоронці ексгумували тіла двох чоловіків, яких під час окупації розстріляли російські військові.
  • На Херсонщині ексгумували тіла п'яти жителів Станіславської громади. Вони загинули у березні-квітні 2022 року, коли російські військові обстріляли населені пункти.
  • На Херсонщині ексгумували тіло 56-річної жительки Правдиного, яку розстріляли на подвір'ї будинку військові РФ під час окупації села.
  • 29 грудня на Херсонщині правоохоронці виявили тіло чоловіка, вбитого під час окупації. Його знайшли прикопаним у лісосмузі Бериславського району.
  • 26 грудня у Нововоронцовській громаді правоохоронці провели ексгумацію та оглянули тіла двох цивільних чоловіків, які загинули унаслідок збройної агресії РФ.
  • На Херсонщині у Правдиному, правоохоронці провели ексгумацію та огляд тіл цивільних, яких розстріляли російські військові під час окупації.
  • Правоохоронці провели ексгумацію та огляд тіла місцевого жителя Станіславської громади, який загинув під час обстрілів військами РФ.

Читайте також

Внаслідок обстрілів на Херсонщині без світла залишилися чотири населені пункти

Заміновані поля, незібраний врожай, викрадена техніка. Якою буде посівна для херсонських фермерів

Катівні на лівобережжі, обстріли Антонівки та призначення коменданта Херсонської області. 363 день війни: хроніка подій

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок