У Rheinmetall назвали терміни початку постачання в Україну боєприпасів для Gepard

У Rheinmetall назвали терміни початку постачання в Україну боєприпасів для Gepard

У Rheinmetall назвали терміни початку постачання в Україну боєприпасів для Gepard
. Зенітна самохідна установка Gepard. Фото: Flickr/Gunfire Museum Brasschaat Belgien

Найбільший німецький виробник зброї Rheinmetall очікує, що першу партію боєприпасів для зенітних установок Gepard буде поставлено Україні до липня. Про це сказав генеральний директор компанії Армін Паппергер, передає CNN.

Паппергер взяв на себе зобов’язання під час розмови з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом після того, як вони відвідали завод з виробництва танків в Унтерлюсс, що на заході Німеччини.

Окрім цього, гендиректор Rheinmetall зауважив, що до кінця березня в Україну будуть готові передати 20 бойових машин Marder.

У відповідь на заклик Пісторіуса до виробників зброї збільшити виробництво боєприпасів, Паппергер констатував, що його компанія “подвоїла потужності, а в деяких секторах навіть потроїла”.

"У збройовому виробництві склад заповнений, ми тут працюємо на повну котушку і ще можемо збільшити потужність за одну зміну, якщо будуть укладені контракти”, — сказав директор Rheinmetall.

Пісторіус сказав, що німецький уряд працює з галуззю, щоб зробити все, що можливо.

"Ми можемо доставити те, що маємо, і ми можемо доставити те, що буде вироблено в наступні місяці", — зазначив він.

Читайте також: Швейцарія відмовилась надати згоду на передачу Україні боєприпасів до установок Gepard через "нейтралітет"

Перед зустріччю з міністрами НАТО в Брюсселі 14 лютого Пісторіус повідомив, що Німеччина уклала контракти з оборонним концерном Rheinmetall на відновлення виробництва снарядів до самохідних зенітних установок Gepard для подальшого доправлення в Україну.

Довідка. Gepard — зенітна самохідна установка, яка призначена для прикриття сухопутних військ та знищення повітряних цілей. Може стріляти зі швидкістю до 1000 пострілів за хвилину.

Установки Gepard уражають цілі на відстані від 100 метрів до 4 км. Екіпаж всього 3 людини: водій, командир і навідник. Зенітна установка тривалий час була надважливим елементом протиповітряної оборони армій Німеччини, Нідерландів та Бельгії. Але у 2000-х від неї відмовились. Зараз її використовують в інших країнах світу.

Читайте також

Дев’ята зустріч у форматі "Рамштайн". Що відомо

На початок