Кулеба закликав ЄС ухвалити рішення про спільну закупівлю боєприпасів для України

Кулеба закликав ЄС ухвалити рішення про спільну закупівлю боєприпасів для України

Кулеба закликав ЄС ухвалити рішення про спільну закупівлю боєприпасів для України
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час спільного брифінгу з міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок на вокзалі в Харкові, 10 січня 2023 року, фото: УНІАН

Дмитро Кулеба не візьме участі у Раді міністрів закордонних справ Європейського Союзу, що відбудеться сьогодні 20 лютого. Водночас голова українського МЗС закликав лідерів ЄС підтримати пропозицію Естонії щодо спільних закупівель боєприпасів для України.

"Я вдячний Естонії за пропозицію щодо спільних прямих закупівель зброї та боєприпасів, які можуть початися з надання країнами ЄС 1 млн 155-мм снарядів. Попри те, що не можу сьогодні бути особисто присутнім на FAC, ми рішуче підтримуємо ініціативу та закликаємо втілити її в життя", — написав Кулеба у Twitter.

Раніше стало відомо, що країни-члени Європейського Союзу можуть домовитися про об’єднання закупівель боєприпасів уже наступного місяця, щоб забезпечити Україні вкрай необхідну вогневу міць.

16 лютого євродепутати також закликали "серйозно" розглянути питання про постачання Україні винищувачів, вертольотів, відповідних ракетних систем і значного збільшення боєприпасів.

Читайте також

"Російська військова промисловість працює в три зміни": прем’єрка Естонії закликала ЄС пришвидшити допомогу Україні

Естонія передала Україні всі свої 155 мм гаубиці — посол

Зеленський ввів у дію санкції щодо 333 росіян, Україна готується до провокацій 24 лютого, 362 день війни. Онлайн

На початок