Втрати Волині: у громадах повідомили про п'ятьох загиблих військових

Втрати Волині: у громадах повідомили про п'ятьох загиблих військових

20 лютого в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще п'ятеро волинян: Микола Оласюк, Віктор Какалюк, Вадим Трушик, Олександр Пилипчук та Володимир Какалюк.

Суспільне зібрало інформацію про полеглих захисників.

Микола Оласюк

В Любешівській громаді повідомили про загибель бійця із села Проходи на Камінь-Каширщині Миколи Оласюка. Військовослужбовцю було 32 роки.

Волинь загиблі
Микола Оласюк.

Загинув старший солдат 16 лютого внаслідок артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Віктор Какалюк

В Сошичненській громаді на Камінь-Каширщині повідомили про чергову втрату. У бою загинув житель села Нуйно Віктор Какалюк. Військовослужбовцю було 50 років.

Волинь загиблі
Віктор Какалюк.

Відомо що боєць загинув неподалік Вугледару на Донеччині. У районі оголосили тижневу жалобу за загиблим бійцем. Коли та де прощатимуться із Віктором Какалюком в громаді повідомлять пізніше.

Вадим Трушик

Загиблому волинянину Вадиму Трушику був 31 рік, – повідомили в Олицькій громаді. Боєць жив у селі Покащів. Служив головним сержантом штурмового взводу.

Втрати Волині: у громадах повідомили про п'ятьох загиблих військових
Вадим Трушик.

Загинув боєць 9 лютого під час ворожого штурму, в районі села Кліщіївка Донецької області. Дату прощання у громаді обіцяють повідомити згодом.

Олександр Пилипчук

18 лютого у боях з російськими окупаційними військами на Бахмутському напрямку на Донеччині загинув житель міста Ківерці Олександр Пилипчук.

Волинь загиблі
Олександр Пилипчук.

Як повідомили в Ківерцівській міській раді, захиснику було 43 роки. Олександр Пилипчук захищав Україну з перших днів повномасштабного вторгення.

Володимир Какалюк

Під час виконання бойового завдання загинув також 50-річний Володимир Какалюк із села Краснилівка, – повідомили в Камінь-Каширській громаді.

Волинь загиблі
Володимир Какалюк.

Відомо, що боєць загинув 15 лютого в результаті ворожого обстрілу у Харківській області. Дату прощання повідомлять згодом.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок