"Вона не готова до гарного результату". Юрай Санітра прокоментував включення Дар'ї Блашко в жіночу естафету

"Вона не готова до гарного результату". Юрай Санітра прокоментував включення Дар'ї Блашко в жіночу естафету

Ексклюзивно
"Вона не готова до гарного результату". Юрай Санітра прокоментував включення Дар'ї Блашко в жіночу естафету
Dmytro Yevenko / biathlon.com.ua

Ексклюзивний коментар Юрая Санітри про заміну в жіночій естафеті.

Жіноча збірна України з біатлону провела заміну в складі за чотири години до гонки. Замість Юлії Джими тренерський штаб довірив місце у команді Дар'ї Блашко. Як повідомив старший тренер команди Олександр Кравченко, Джима застудилася, тому було ухвалене рішення про пропуск естафети.

Для Дар'ї Блашко це буде другий старт на чемпіонаті світу-2023. Вона також пробігла в спринтерській гонці, де фінішувала на 84-му місці з найгіршим результатом на дистанції серед усіх учасниць. За 7.5 кілометрів Блашко програла найшвидшій біатлоністці 4 хвилини на дистанції.

Після тієї гонки тренерський штаб заявляв, що найімовірніше для Блашко чемпіонат світу завершений. Однак через проблеми зі здоров'ям Джими, а також незадовільний стан Анни Кривонос, Дар'я отримала шанс пробігти естафетну гонку.

Водночас, персональний тренер Блашко Юрай Санітра в ексклюзивному коментарі перед естафетою заявив, що біатлоністка не готова бігти цей старт.

"На даний момент Дар'я не готова пробігти на своєму рівні. Ситуація перед естафетою склалася така, що було необхідно поміняти Юлію Джиму. Через це Даша буде бігти так, як може нині. Але я, як тренер, скажу, що вона не готова до гарного результату сьогодні, до того ж й умови на трасі важкі. Зі стрільбою вона може впоратися, але фізично не готова боротися з найкращими спортсменками", - заявив Юрай Санітра.

До заявки збірної України на чемпіонат світу Дар'я Блашко потрапила буквально в останній момент. Її внесли туди після того, як вона отримала позитивний вердикт від лікаря щодо відновлення від запалення вестибулярного нерва.

Через це захворювання Блашко пропустила останній місяць змагань.

Хто така Дар'я Блашко

  • 27-річна українська біатлоністка, проводить другий чемпіонат світу в кар'єрі.
  • Блашко - учасниця бронзової естафети чемпіонату світу з біатлону у 2021 році. Також на її рахунку "бронза" на етапі Кубка світу в Обергофі в одиночному міксті у сезоні 2021/22.
  • У 2023 році Блашко має лише три старти - спринт у Рупольдингу (67-е місце), індивідуальна гонка в Поклюці (77-е) та спринт в Обергофі (84-е місце).
  • При цьому Блашко має чотири фініші у топ-30 у сезоні 2022/23 в особистих гонках. Найкращий результат - 17-е місце в гонці переслідування на етапі Кубка світу в Ансі.
На початок