На місці зруйнованого ракетою будинку в Дніпрі зведуть меморіальний сквер

На місці зруйнованого ракетою будинку в Дніпрі зведуть меморіальний сквер

На місці зруйнованого ракетою будинку в Дніпрі зведуть меморіальний сквер
Суспільне Дніпро

У Дніпрі, на місці зруйнованої ракетою частини будинку на житловому масиві Перемога, зведуть меморіальний сквер. Про це сказано в повідомленні на сайті міської ради Дніпра з посиланням на міського голову Бориса Філатова.

Філатов вважає, що відбудувати зруйновані під’їзди, аби повернути людям їхнє житло там, означало б змусити їх знову переживати біль трагедії, що з ними сталася.

Посадовець також повідомив, що місто монетизує виплати постраждалим, аби люди самі могли обрати нове житло. Нині на це надійшло 230 заяв.

Що відомо

  • 14 січня армія РФ вдарила ракетами по Дніпру. Загинули десятки людей, 80 поранено.
  • Голова облради Микола Лукашук уточнив, що Дніпро зазнав удару російської надзвукової крилатої ракети Х-22. Її випустили з дальнього бомбардувальника Ту-22м3.
  • В організації удару по житловому будинку в Дніпрі 14 січня підозрюють командира 52-го важкого бомбардувального авіаполку Збройних сил Росії, полковника Олега Тимошина.
  • 25 січня під час 33-ї сесії депутати міськради Дніпра ухвалили рішення виплачувати потерпілим до мільйона гривень за зруйноване житло внаслідок обстрілів.

Читайте також

Встановлять новий ліфт та вхідні двері: що зроблено за місяць після ракетного удару на ж/м Перемога у Дніпрі

Ракетний удар по багатоповерхівці у Дніпрі: як мешканцям пошкодженого будинку отримати грошову компенсацію

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок