У Сумах на сесію обласної ради не пустили журналістів

У Сумах на сесію обласної ради не пустили журналістів

У Сумах на сесію обласної ради не пустили журналістів
Фото: Суспільне Суми

На засідання сесії Сумської обласної ради 17 лютого не пустили журналістів. Аргументували таке рішення тим, що сесія відбувається онлайн. Втім, частина депутатів була присутня у залі.

Рішення голови обласної ради Віктора Федорченка щодо проведення 15-го засідання сесії в онлайн-режимі опублікували на сайті ради 15 лютого. У тексті йдеться, що це рішення прийняте через “рекомендації Сумської ОВА щодо обмеження проведення масових заходів та безпекову ситуацію в області, з метою збереження життя і здоров’я депутатів обласної ради та працівників її виконавчого апарату”.

У Сумах на сесію обласної ради не пустили журналістів
Фото: Суспільне Суми

Втім, частина депутатів зібралась у сесійній залі. Журналістів туди не пустили працівники поліції. У пресслужбі їм дали можливість слідкувати за засіданням онлайн - у приміщенні поверхом нижче.

Це рішення голова обласної ради Віктор Федорченко прокоментував так: Ну ви ж там сиділи, слухали. Я вам в принципі доповів все, що було. Які ще доповіді?"

Під час засідання сесії були дві повітряні тривоги, але засідання продовжувалось. "Ми попередили всіх депутатів: хто хоче, ідуть в підвал", - сказав про це Федорченко.

Що відомо

  • Під час сесії депутати проголосували за реорганізацію обласного діагностичного центру.
  • Вони також прийняли рішення про ліквідацію управління майном та звільнення його керівника Дмитра Нагорного.
  • 44 депутати під час сесії проголосували за звільнення голови комісії з питань бюджету Олега Медуниці. Хто очолить комісію замість нього, наразі не повідомили.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок