Діагностичний центр у Сумах приєднали до обласної лікарні

Діагностичний центр у Сумах приєднали до обласної лікарні

Діагностичний центр у Сумах приєднали до обласної лікарні
Сайт Сумського обласного діагностичного центру

На засіданні сесії 17 лютого Сумської обласної ради депутати проголосували за реорганізацію обласного діагностичного центру.

49 депутатів проголосували "за" реорганізацію центру. Його приєднали до обласної лікарні. Згідно із проєктом рішення, термін, за який підприємство має бути реорганізоване — шість місяців.

“Центр пропрацював рівно 30 років. Протягом багатьох років зібрано, на мій погляд, найкращий колектив. Мені було надзвичайно приємно працювати з колективом, який надихав та заохочував. Хочу бути впевненим, що обласна лікарня збереже цей кадровий скарб, а 49 депутатів проконтролюють за цим. Сумчани та мешканці області гідні отримувати якісну та безоплатну медичну допомогу. Центр продовжує працювати”, - зазначив у Facebook директор обласного діагностичного центру Ярослав Жданов.

Що відомо

  • Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради “Сумський обласний діагностичний центр”. Створений він 1 травня 1992 року. У 2002 році згідно з рішенням обласної ради він став обласним закладом. З вересня 2013 року КЗ СОР "СОДЦ" знаходиться в приміщенні за адресою вул. Ковпака, 18 у Сумах.
  • Сумський обласний діагностичний центр частково відновив роботу з 21 березня 2022 року після початку повномасштабного вторгнення Росії.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок