Зеленський: Ми представимо в ООН резолюцію щодо справедливого і сталого миру в Україні

Зеленський: Ми представимо в ООН резолюцію щодо справедливого і сталого миру в Україні

Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський під час звернення до парламенту Норвегії, 16 лютого 2023 року, фото: Офіс президента

Україна представить на майданчику Генасамблеї ООН резолюцію щодо всеохоплюючого, справедливого і сталого миру й відновлення міжнародного порядку, заснованого на правилах.

Про це президент Володимир Зеленський заявив під час 44-го саміту лідерів країн Карибської співдружності.

"Агресор завжди має програвати. Право завжди має домінувати. Правда завжди має ширитись світом. І кожна держава у світі – велика вона чи мала – повинна мати право на свою незалежність і на повагу всіх інших до цієї незалежності. Такі – принципи України. Такі, я знаю, і ваші принципи. Я дякую вам за те, що ви – на стороні права. Але справжня стабільність можлива лише тоді, коли ми всі разом захищаємо світ від державного бандитизму", — наголосив Зеленський.

Він додав, що Україна представить на майданчику Генасамблеї ООН резолюцію щодо всеохоплюючого, справедливого і сталого миру й відновлення міжнародного порядку, заснованого на правилах.

Читайте також

Стартувала Мюнхенська безпекова конференція, головна тема якої — війна в Україні. Вона триватиме до 19 лютого. На конференції вже виступив Зеленський.

На початок