В Ужгороді провели навчання з тактичної медицини

В Ужгороді провели навчання з тактичної медицини

В Ужгороді провели навчання з тактичної медицини
Фото: Суспільне Ужгород

20 людей взяли участь у навчанні з тактичної медицини. Це військові, поліцейські, медики спецпідрозділів. Про це Суспільному розповіла Владислава Швайко. За її словами, тривали навчання кілька годин.

Навчання з тактичної медицини проводять для цивільних, військових, правоохоронців, медиків та рятувальників. Цього разу навчали учасників бойова медикиня Владислава Швайко з позивним "Манюня" та медик з Чехії Томаш Земан.

"В цивільних умовах звичайні люди з собою не носять турнікети, рукавички й інші засоби допомоги, тому ми намагаємося донести до людей загальні базові принципи, як можна людині допомогти, не маючи під руками спецзасобів допомоги", — розповіла інструкторка Владислава Швайко.

В Ужгороді провели навчання з тактичної медичної
Бойова медикиня Владислава Швайко з позивним "Манюня" навчала учасників тактичній медицині. Фото: Суспільне Ужгород

Навчання з тактичної медицини в Закарпатській області проводять другий місяць. Розповів медичний директор Першого добровольчого медичного шпиталю імені Пирогова Віктор Петров. За його словами, такий проєкт запустили разом з Першим Добровольчим мобільним шпиталем.

В Ужгороді провели навчання з тактичної медичної
Фото: Суспільне Ужгород

"Ми запустили таку практику в найбезпечнішому регіоні України, в Ужгороді. Тут проходять максимально навантажені тренінгові дні, коли ми запрошуємо тренерів національного рівня, іноземців тощо. Таким чином ми даємо інформацію за стандартами НАТО. Цю інформацію надають професійні спеціалісти, це: анестезіологи, травматологи, тактичні медики, парамедики, у тому числі з закордону, для того, щоб демонструвати, як це працює на конкретних прикладах. Є годинні тренінги, тригодинні, чотиригодинні, є дводенні, є тренінги різних рівнів, наприклад, "MARCH протокол", "ТССС" тощо. Ці тренінги розраховані на різні групи населення", — розповів Віктор Петров.

За його словами, навчання з тактичної медицини безкоштовні. Долучитися можуть всі охочі.

Читайте також:

  • Весняний наступ Росії, великий обмін військовополоненими, Франція поставить Україні БТР. 359 день війни. Онлайн;
  • За добу армія РФ втратила 800 військових — Генштаб;
  • Понад 157 млн збитків: посадовицю Ужанського НПП підозрюють у перевищенні службових повноважень;
  • На Закарпатті родинам загиблих воїнів передали державні нагороди.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок