Суспільне Культура транслюватиме концерт "Лесі Квартиринки" на кіностудії Довженка

Суспільне Культура транслюватиме концерт "Лесі Квартиринки" на кіностудії Довженка

Суспільне Культура транслюватиме концерт "Лесі Квартиринки" на кіностудії Довженка
Колаж: Вікторія Желєзна / Суспільне Культура

18 лютого о 15:00 на кіностудії імені О. Довженка відбудеться "Леся Квартиринка". Трансляцію виступів можна буде переглянути на YouTube-каналі Суспільне Культура.

"Леся Квартиринка — це унікальний київський проєкт, створений групкою студентів/-ок, котрі перманентно-інтенсивно підтримують українське мистецтво шляхом створення святкових івентів, на яких усім-усім добре", — пишуть самі про себе засновники.

У лайнапі заходу:

  • Стас Корольов — український музикант та мультиінструменталіст. Був учасником дуету Yuko, а у 2021 році почав сольну творчість, випустивши альбом "О_х".

  • Blooms Corda український музичний гурт, особливістю якого є поєднання фанкової, джазової музики разом із поетичними україномовними текстами.

  • Дичка український арт-панк-гурт.

  • Kraken Landau це київський surf-rock гурт, який у своїй творчості широко використовує хорор-естетику старих B-movies, переплітаючи її з історичними подіями та науковою фантастикою.

18 лютого відбудеться дев’ята подія Квартиринки, на якій організатори обіцяють дати собі волю вийти в підсвідоме, утвердити право на дивину та проманіфестувати хаотичність.

Частину коштів з квитків організатори планують відправити на потреби ЗСУ.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок