У церквах Тернополя послабили карантинні обмеження

У церквах Тернополя послабили карантинні обмеження

У церквах Тернополя послабили карантинні обмеження
Суспільне Тернопіль

Послабили карантинні обмеження і в церквах Тернополя. Зокрема, дозволили проводити богослужіння у храмах та на відкритому повітрі за участі більше, ніж 10 осіб з дотриманням дистанції, - повідомляють у Тернопільському штабі.

Священник Архикатедрального Собору Тернополя Андрій Янішевський розповів, як відбуваються богослужіння в їхньому храмі:

"Одна людина на 5 квадратних метрів. Це нам храм дозволяє, щоб дещо більше було людей. Стоїть людина, яка контролює там. Дійшли до певної межі, не більше до 100 людей. А решта люди стоять на вулиці, бо не можемо їх запустити більше, щоб не створювати більшого скупчення в храмі".

Тернополянка Галина Найдух під час карантину до храму не заходила:

"Під час карантину я не ходила в церкву. Але була під церквою і старалася, щоб було менше людей біля мене. Відсьогодні, я думаю, щонеділі буду приходити, але обов`язково в масці. І я би хотіла, щоб другі люди теж так робили".

Що відомо:

Карантинні обмеження у церквах Тернопільщини ввели з 20 березня через пандемію коронавірусу. Тоді тернопільський обласний штаб боротьби з коронавірусом вирішив обмежити кількість людей на службах, хрестинах і похоронах. Рекомендували збиратися тільки родичам та до 10-ти осіб, - повідомила головна санітарна лікарка області Оксана Чайчук. А на початку квітня, за її словами, богослужіння вирішили проводити в режимі онлайн.

На початок