"Все що буде під рукою у ворога — буде застосовано": Ігнат про плани РФ на 24 лютого

"Все що буде під рукою у ворога — буде застосовано": Ігнат про плани РФ на 24 лютого

Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат
Речник Повітряних Сил України Юрій Ігнат. Фото: Суспільне

Річниця повномасштабного вторгнення: до чого готуватися Україні 24 лютого розповів Українському радіо начальник служби зв'язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат.

ППО готове відбивати атаки

До річниці повномасштабного вторгнення Росія буде скорочувати проміжки між масованими ракетними атаками, каже Юрій Ігнат:

"Все, що буде під рукою у ворога, буде застосовано. Хотілося б, щоб 100% ракет ми могли збивати, але це не вдається зробити фізично, бо у нас великі території, а засобів ППО мало. Але після останніх масованих атак наша техніка знову готова до наступного відбиття. Ми готуємося щодня".

Російські ракети Х-22, Онікс та Х-31

Тими засобами ППО які у нас є ми не можемо зараз збивати ракети Х-22, Онікс та Х-31, продовжує речник Повітряних сил: "Для їхнього збиття потрібні ЗРК Patriot, PAC-3, SAMP/T".

З 24 лютого минулого року Росія випустила по Україні понад 120 ракет типу Х-22. Це стара радянська ракета, вірогідна похибка попадання якої становить 600 метрів, але вона швидкісна і руйнівна, пояснює Ігнат.

"Це зброя тероризму у густонаселених містах. Ці ракети вважаються крилатими, але на фініші летять по балістичній траєкторії".

Запаси ракет у РФ

Росія має в запасі ще багато С-300 та сотні Х-22, не припиняє виробництво "Калібрів" та Х-101. Щодо "Іскандерів", каже Юрій Ігнат, інформація відсутня.

"Той запас ракет, який у РФ був на початку повномасштабного вторгнення, вже використаний і росіяни не зможуть так швидко відновити його до того стану, який накопичувався довгими роками. Для цього їм потрібен час", — говорить Ігнат.

Читайте також

На початок