У Києві на дорогу виїде тролейбус №31

У Києві на дорогу виїде тролейбус №31

У Києві на дорогу виїде тролейбус №31
Фото: КП "Краматорське трамвайно-тролейбусне управління" КТТУ

В понеділок, 13 лютого, в Києві відновлять один тролейбусний маршрут: № 31, що курсує від вулиці Милославської до станції метро "Лук’янівська". Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

"Відновлення тролейбусного маршруту стало можливим завдяки заходам, що було вжито для покращення роботи енергетичної інфраструктури в Києві", — зауважили у КМДА.

Рух тимчасового автобусного маршруту № 31-ТР із 13 лютого буде закрито.

Що відомо про зміни руху електротранспорту Києва

20 жовтня по всій території України через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів запровадили обмеження на користування електроенергією. Як повідомив мер столиці Віталій Кличко, у четвер, 20 жовтня, з метою економії електроенергії в Києві на 21 із 38 тролейбусних маршрутів вийдуть автобуси.

У разі надзвичайної ситуації через тривалу відсутність електроенергії у Києві працюватимуть об'єкти критичної інфраструктури, заклади охорони здоров'я і соціальної сфери. Метро не працюватиме, замість поїздів метро їздитимуть автобуси. Про це розповів заступник Київського міського голоси Володимир Бондаренко.

23 грудня у Києві через дефіцит електроенергії робота наземного електротранспорту столиці — трамваїв та тролейбусів була припинена. На маршрутах наземного електротранспорту курсували автобуси.

13 січня, на дороги Києва на двох маршрутах почали курсувати трамваї. На маршрут №1 "вул. Старовокзальна - Михайлівська Борщагівка" виїде 10 трамваїв, а на № 3 "вул. Старовокзальна - вул. Сім‘ї Сосніних" — чотири.

Читайте також

Завершилося голосування щодо нових назв станцій метро і вулиць Києва. Які результати

На початок