Президент УАФ Андрій Павелко переобиратиметься до виконкому УЄФА: коли відбудуться вибори

Президент УАФ Андрій Павелко переобиратиметься до виконкому УЄФА: коли відбудуться вибори

Президент УАФ Андрій Павелко переобиратиметься до виконкому УЄФА: коли відбудуться вибори
Facebook / andriy.pavelko

Українець є членом комітету з 2019 року.

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко переобиратиметься до виконавчого комітету УЄФА. Його ім'я наводиться в списку кандидатів, оприлюдненому офіційним сайтом керівного континентального органу.

Павелко обіймає посади в УЄФА з 2015 року. У 2015-2017 роках він був заступником Комітету національних асоціацій, а у 2017-му був обраний на роль заступника голови Юридичного комітету УЄФА.

До складу виконкому УЄФА українець увійшов у 2019 році. Після закінчення його чотирирічного терміну в комітеті Павелко переобиратиметься ще на чотири роки вже навесні 2023-го.

Президент УАФ претендуватиме на одну із семи вакантних посад у комітеті. Його конкурентами стануть очільник Королівської іспанської футбольної федерації Луїс Рубіалес та обраний у січні виконувачем обов'язків президента французької федерації Філіпп Діалло, серед інших.

Голосування відбудеться 5 квітня в португальському Лісабоні й проходитиме в межах 47-го чергового Конгресу УЄФА. На ньому відбудеться й переобрання президентом УЄФА чинного очільника організації Александара Чеферіна - словенець став єдиним кандидатом на прийдешніх виборах.

Читайте також: Александер Чеферін буде переобраний на посаду президента УЄФА: він став єдиним кандидатом

Андрій Павелко: останні новини

  • У листопаді 2022 року Павелка було заарештовано за кримінальним провадженням щодо будівництва заводу з виробництва штучної трави. Відповідне рішення ухвалив Печерський районний суд Києва.
  • За Павелка було внесено заставу в розмірі 9.88 мільйона гривень. На пресконференції в січні функціонер назвав звинувачення проти себе "штучними та безперспективними".
  • Восени 2022 року Павелко в статусі президента УАФ офіційно презентував спільну з Португалією та Іспанією заявку на проведення в Україні матчів чемпіонату світу з футболу 2030 року. Умови участі України в заявці поки не були визначені.
На початок