Актор Джек Глісон з "Гри престолів" приїхав до Києва

Актор Джек Глісон з "Гри престолів" приїхав до Києва

Актор Джек Глісон з "Гри престолів" приїхав до Києва
Фото: Олександра Максименко/Суспільне Культура

До Києва приїхав ірландський актор Джек Глісон, який зіграв короля Джоффрі в серіалі "Гра Престолів".

У столиці він зустрінеться із захисниками України, школярами, акторами, а також візьме участь у відкритому Кіноінтенсиві, де разом із англомовними українськими акторами попрацює над сценою з серіалу.

"Джек вирішив підтримати Україну в ці непрості часи. Ми плануємо кілька публічних і непублічних заходів за його участі. Але найперше ви можете отримати ексклюзивну можливість випити кави зі справжньою зіркою світового кіно", – повідомляла про його приїзд режисерка "ЧЕсного театру" Катерина Чепура.

Кожний проданий квиток на подію та пожертва підуть на придбання пікапа L200 для танкістів 5-го штурмового під Бахмут.

Раніше Глісон виставив на аукціон Prozorro статуетку Джоффрі, аби зібрати гроші для ЗСУ. Про це свідчить повідомлення "Prozorro.Продажі". Зібрані за результатами аукціону кошти будуть скеровані на придбання тепловізора для 5-го окремого штурмового полку.

Переможцю аукціону актор обіцяв підписати та особисто передати статуетку 16 лютого у Києві.

Актор Джек Глісон з Гри престолів приїхав до Києва
Актор Джек Глісон з "Гри престолів" приїхав до Києва. Фото: Олександра Максименко/Суспільне Культура

Хто такий Джек Глісон

Джек Глісон – ірландський актор, який з 8 років виступає на сцені, а акторську кар'єру почав зі зйомок у короткометражних фільмах. Популярність йому принесла роль Джоффрі Баратеона в телесеріалі "Гра престолів". У 2014 році заявив, що після закінчення зйомок в серіалі завершить кар'єру в кіно.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок