На Київщини жителі чутимуть вибухи. Де саме

На Київщини жителі чутимуть вибухи. Де саме

На Київщини жителі чутимуть вибухи. Де саме
Сапери розміновують територію Київської області Фото: Олександр Павлюк/Telegram

На території двох районів Київщини заплановані вибухові роботи. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації

"У Вишгородському районі може бути чутно звуки вибухів. Там сьогодні, 16 лютого, проводитимуть роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у зв'язку з цим звуки вибухів можуть чути жителі плилеглих громад Київщини і мешканці північних районів столиці.

Також сьогодні у Білоцерківському районі на Шамраївському родовищі гранітів заплановано проведення вибухових робіт, які пов'язані з технологічними процесами.

В адміністрації закликають не нехтувати сигналами повітряної тривоги, у разі її оголошення негайно прямувати до укриттів.

Що відомо про роботу саперів на Київщині

У Київській області піротехніки регулярно проводять навчання саперів, а також планові роботи з розмінування територій. Зокрема, 10 лютого, у Вишгородському районі відбувалася ліквідація вибухонебезпечних предметів.

Потужний вибух, що чули кияни та мешканці Київської області вдень 10 лютого після відбою повітряної тривоги, викликаний роботою піротехніків у Вишгородському районі.

У Вишгородському та Бучанському районах на Київщині, 8 лютого, знищували боєприпаси. 30 січня відбулися навчання для піротехніків у Вишгородському районі, під час яких відпрацьовували навички ліквідації.

Очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов показав відео, як вибухотехніки знешкоджують російські снаряди.

Читайте також

На Макарівщині тренуються підрозділи сил оборони. Скільки триватиме навчання

Військові показали, що збили у повітряному просторі Києва у середу

Названо причину гучного вибуху на Київщині після відбою тривоги

На початок