Військові показали, що збили у повітряному просторі Києва у середу

Військові показали, що збили у повітряному просторі Києва у середу

Військові показали, що збили у повітряному просторі Києва у середу
Фото: Суспільне

У повітряному просторі Києва у середу, 15 лютого, виявили близько 6 повітряних об’єктів. Вони могли збирати розвіддані. Більшість апаратів були збиті силами протиповітряної оборони.

Про це повідомили у пресслужбі Київської міської військової адміністрації.

За інформацією, яка уточнюється, це були повітряні кулі, які переміщуються в просторі під дією вітру. Ці об’єкти могли нести на собі кутові відбивачі та певне розвідувальне обладнання.

"По всім повітряним цілям працювали засоби ППО. Більшість цих зондів були збиті", —поінформували в КМВА. Припускають, що метою запуску куль було виявлення та виснаження української ППО. Одну зі збитих повітряних куль показали військові.

Збита повітряна куля на Київщині
Збита повітряна куля на Київщині. Повітряна куля, збита над Київщиною. Фото: ЗСУ/Facebook

Остаточне визначення типу та характеристик літальних апаратів та їхнього обладнання буде зроблено після детального вивчення та аналізу уламків збитих об’єктів.

Що відомо виявлення невідомих літальних апаратів над столицею

Вдень у середу, 15 лютого, речник Повітряних сил України Юрій Ігнат повідомив, що на Київщині працює ППО, оскільки у небі виявили літальні об’єкти — повітряні кулі, наповнені газом. Він припустив, що статистика знищених російських розвідувальних "Орланів" щодня росте, тому, вочевидь, росіяни почали застосовувати такі примітивні кулі.

Читайте також

Росіяни обстріляли будинок в Покровську, на Київщині зафіксували кулю, що веде розвідку. 357 день війни. Онлайн

На початок