Юлія Джима відібралася до масстарту на чемпіонаті світу з біатлону

Юлія Джима відібралася до масстарту на чемпіонаті світу з біатлону

Юлія Джима відібралася до масстарту на чемпіонаті світу з біатлону
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Загалом Україна у гонках з масовим стартом на ЧС буде представлена трьома біатлоністами.

Україна буде представлена у жіночій гонці з масовим стартом на чемпіонаті світу з біатлону. Підсумковий список біатлоністок, які відібралися до масстарту, був сформований після завершення індивідуальної гонки.

Принцип відбору у масстарт на чемпіонаті світу з біатлону формується наступним чином: призерки та топ-15 загального заліку Кубка світу відбираються автоматично. Решта позицій займають біатлоністки, що показали найкращі результати безпосередньо на ЧС на трьох особистих стартах: спринт, переслідування та індивідуальна гонки.

Перед жіночою індивідуальною гонкою Україна забезпечила собі два місця в чоловічому масстарті. Туди потрапили Дмитро Підручний, а також Антон Дудченко.

До жіночого масстарту автоматично не відібралася жодна українська біатлоністка, але одній з них вдалося це зробити за добором. Юлія Джима стала передостанньою спортсменкою, яка отримала відповідне право завдяки набраним очкам в особистих гонках на чемпіонаті світу.

Результати Юлії Джими на чемпіонаті світу-2023 (особисті гонки)

  • Спринт: 29-е місце
  • Гонка переслідування: 14-е місце
  • Індивідуальна гонка: 40-е місце

Джима стала єдиною українкою, яка відібралася до масстарту і взагалі набирала залікові очки на чемпіонаті світу. Шанси потрапити туди мали Любов Кип'яченкова та Анна Кривонос, які стартували в індивідуальній гонці, однак вони фінішували за межами залікової зони - на 82-му та 85-му місцях відповідно.

Читайте також: Юлія Джима замкнула залікову зону в індивідуальній гонці на ЧС з біатлону: результат

Хто потрапив до масстарту на чемпіонаті світу з біатлону

  • Призерки чемпіонату світу: Деніз Геррманн-Вік (Німеччина), Жюлія Сімон (Франція), Ганна Еберг (Швеція), Лінн Перссон (Швеція), Марте Олсбю Ройзеланн (Норвегія), Ліза Віттоцці (Італія)
  • Топ-15 Кубка світу: Ельвіра Еберг (Швеція), Доротея Вірер (Італія), Ліза Тереза Гаузер (Австрія), Маркета Давідова (Чехія), Інгрід Ландмарк Тандреволл (Норвегія), Анаїс Шевальє-Буше (Франція), Лу Жанмоно (Франція), Ванесса Фогт (Німеччина), Анна Магнуссон (Швеція), Пауліна Батовська Фіалкова (Словаччина)
  • За результатами на чемпіонаті світу: Софія Шнайдер (Німеччина), Ганна Кебінгер (Німеччина), Тереза Воборонікова (Чехія), Суві Мінккінен (Фінляндія), Емма Ландер (Канада), Юні Арнеклейв (Норвегія), Хлоє Шевальє (Франція), Полона Клеменчич (Словенія), Лєна Гекі-Гросс (Швейцарія), Самуела Комола (Італія), Туулі Томінгас (Естонія), Каролін Кноттен (Норвегія), Юлія Джима (Україна), Аіта Гаспарін (Швейцарія)
  • Запасні: Ганна Аухенталлер (Італія), Анна Гандлер (Австрія), Дуня Здуч (Австрія), Лотте Ліе (Бельгія)

Юлія Джима у масстарті: що відомо

  • Джима втретє виступить у масстарті на чемпіонаті світу з біатлону. Перед цим вона змагалася у гонці в 2015 році (25-е місце), а також у 2016-му, де фінішувала шостою.
  • У 2022 році Джима також відібралася до масстарту на Олімпіаді-2022, фінішувавши сьомою - її найкращий результат в особистих гонках на Іграх у Пекіні.
  • У сезоні 2022/23 Джима виступила лише в одному масстарті - 21-е місце на етапі Кубка світу в Рупольдингу.

Масстарт закриватиме програму чемпіонату світу-2023 з біатлону. Гонка відбудеться в неділю, 19 лютого.

Чемпіонат світу з біатлону: трансляція

Пряма трансляція усіх гонок чемпіонату світу - на сайті Суспільне Спорт та місцевих каналах Суспільного, а також частина гонок буде доступна на Радіо Промінь. Суспільне Спорт транслюватиме всі гонки на рівні чемпіонату світу з біатлону.

Дивитися біатлон онлайн можна на платформах Суспільного - ексклюзивного транслятора біатлону в Україні.

На початок