Юлія Джима замкнула залікову зону в індивідуальній гонці на ЧС з біатлону: результат

Юлія Джима замкнула залікову зону в індивідуальній гонці на ЧС з біатлону: результат

Юлія Джима замкнула залікову зону в індивідуальній гонці на ЧС з біатлону: результат
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Українкам не вдалося показати точну стрільбу на вогневих рубежах.

Друга частина чемпіонату світу з біатлону продовжилася жіночою індивідуальною гонкою. На старт мали вийти 94 біатлоністки, з них чотири - українки.

Україна заявила на жіночу індивідуальну гонку Юлію Джиму, Анастасію Меркушину, а також двох дебютанток - Анну Кривонос та Любов Кип'яченкову. Проте на гонку вийшли три українки: Анастасія Меркушина рішенням тренерського штабу не стартувала, її планують виставити на сінгл мікст.

Читайте також: Анастасія Меркушина пропустить індивідуальну гонку ЧС-2023 з біатлону. Україна стартуватиме в неповному складі

Жодній з українок в жіночій індивідуальній гонці не вдалося показати високий результат. Найближчою до цього після першої стрільби була Юлія Джима: після п'яти закритих мішеней вона займала проміжне четверте місце.

Ключовим моментом у виступі Джими стала друга стрільба. Біатлоністка не закрила одразу три мішені та вибула за межі топ-40. Покращити позиції лідерці збірної України вдалося на останніх двох вогневих рубежах, причому на кожному з них Джима не закрила по одній мішені.

З чистої стрільби розпочала виступ і Любов Кип'яченкова. Та навіть мала шанси на топ-20: відставання біатлоністки від проміжної лідерки складало 40 секунд. Проте, як і Джима, Кип'яченкова заробила три штрафних хвилини на другій стрільбі та втратила шанси на високі місця.

Ще одна українка Анна Кривонос не змогла поборотися за топпозиції завдяки швидкості на дистанції. Біатлоністка вже на першому колі програла понад хвилину ногами і у подальшому її відставання лише збільшувалося.

У підсумку лише Юлія Джима потрапила до залікової зони. Вона замкнула її з 40-м результатом.

Боротьба за перемогу у гонці тривала між трьома біатлоністками: шведками Ганною Еберг та Лінн Перссон, а також італійкою Лізою Віттоцці. Перед заключною стрільбою лідеркою йшла італійська біатлоністка, але її перевага складала лише 0.6 секунд над Перссон.

Проте переможницею гонки стала саме Ганна Еберг. Завдяки хибі Віттоцці, а також швидкому руху по дистанції вона випередила на останньому колі співвітчизницю і стала чемпіонкою світу.

ЧС-2023. Обергоф (Німеччина). Індивідуальна гонка - жінки

  1. Ганна Еберг (Швеція, 1+0+0+0) 43:36.1
  2. Лінн Перссон (Швеція, 0+0+0+0) +10.3
  3. Ліза Віттоцці (Італія, 0+0+0+1) +28.0
  4. Софія Комола (Італія, 0+0+0+0) +48.5
  5. Жюлія Сімон (Франція, 1+0+1+1) +1:21.7
  6. Туулі Томінгас (Естонія, 0+1+1+0) 2:23.3

...

  • 40. Юлія Джима (Україна, 0+3+1+1) +5:45.5
  • 82. Любов Кип'яченкова (Україна, 0+3+1+4) +12:28.3
  • 85. Анна Кривонос (Україна, 0+4+1+1) +13:17.3

Чемпіонат світу з біатлону: трансляція

Пряма трансляція усіх гонок чемпіонату світу - на сайті Суспільне Спорт та місцевих каналах Суспільного, а також частина гонок буде доступна на Радіо Промінь. Суспільне Спорт транслюватиме всі гонки на рівні чемпіонату світу з біатлону.

Дивитися біатлон онлайн можна на платформах Суспільного - ексклюзивного транслятора біатлону в Україні.

На початок