Працівників приватного дитсадка підозрюють у катуванні дітей — прокуратура

Працівників приватного дитсадка підозрюють у катуванні дітей — прокуратура

Працівників приватного дитсадка підозрюють у катуванні дітей — прокуратура
Фото: Уніан

Київська міська прокуратура повідомила про підозру чотирьом працівникам приватного корекційного дитячого садочка. Їх звинувачують у катуванні дітей. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Слідство встановило, що виховательки дитсадка, що начебто працює за методикою АВА-терапіїВ її основі — позитивне підкріплення “правильної” поведінки. Правильна — це не та, яка влаштовує батьків, а та, яка допомагає дитині адекватно реагувати на стимули навколишнього світу, зокрема спілкуватися з іншими людьми., упродовж тривалого часу знущалися над малолітніми вихованцями закладу.

"Вказані дії супроводжувалися заподіянням дітям сильного фізичного болю та моральних страждань з метою покарати їх за поведінку та невиконання вказівок вихователів",— йдеться у повідомленні.

Правоохоронці інформують, що 14 лютого цього року у приміщенні дитячого закладу провели обшуки, під час яких вилучили документи, що мають значення для досудового розслідування.

На цей час визначено потерпілими трьох дітей віком від 5 до 6 років. За ч. 2 ст. 127Катування Кримінального кодексу України підозрюваним загрожує до шести років позбавлення волі, підсумували в прокуратурі.

Що відомо про інші випадки насильства над дітьми

Вихователька дитячого будинку у Фастівському районі катувала 9-річну дівчинку. На тілі дитини виявили січені рани. Такі методи "виховання" у цьому закладі застосовувалися не вперше. 19 вихованців закладу направили до лікарні для проведення обстеження, а також з’ясування всіх обставин події.

Суд виніс обвинувальний вирок 36-річній киянці за домашнє насильство над малолітнім сином. Жінку покарано у виді громадських робіт на строк 240 годин та зобов'язали пройти програму для кривдників протягом 3 місяців.

Читайте також

У Києві директорку дитсадка підозрюють у розтраті батьківських внесків

Зросла кількість дітей, поранених внаслідок війни — ОГПУ

Справа Тлявова: Коли будуть результати експертиз, які тривають близько року

На початок