На потреби ЗСУ передали понад 16 тонн товару, який ввезла російська компанія

На потреби ЗСУ передали понад 16 тонн товару, який ввезла російська компанія

На потреби ЗСУ передали понад 16 тонн товару, який ввезла російська компанія
Фото: Київська міська прокуратура

Столичні правоохоронці передали ЗСУ понад 16 тонн побутової хімії та засобів гігієни, які російська компанія ввезла в Україну вже після вторгнення РФ. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Російська компанія після 24 лютого 2022 року ввезла в Україну для подальшого продажу близько 400 тонн товару, серед якого партії прального порошку, мила, шампунів, миючих засобів, зубної пасти тощо.

"При цьому у документах дані про справжнього постачальника були приховані, а прибутки від реалізації товару українським споживачам фактично надходили країні-агресору", — йдеться в повідомленні.

передали
Фото: Київська міська прокуратура

Товар виявили під час розслідування діяльності російської компанії, яка після вторгнення РФ намагалася співпрацювати з українським бізнесом (ч. 2 ст. 110-2 ККСтаття 110-2. Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України України).

Санкція статті передбачає, зокрема, позбавлення волі до 7 років з конфіскацією майна. Правоохоронці ініціювали передачу частини товару на потреби українських військових.

Що відомо

На потреби ЗСУ передали 140 тисяч набоїв до вогнепальної зброї. Їх вилучили в межах кримінального провадження щодо двох підприємців, які незаконно продавали військову амуніцію, завезену як безоплатну допомогу.

Київська митниця передали на потреби ЗСУ конфіскований Starlink, який виявили у посилці з США, де мали були наліпки на авто вартістю 5 доларів.

За клопотанням Святошинської окружної прокуратури Києва до АРМА передано обладнання, яке використовували для функціонування ботоферм і кібератак. Гроші від реалізації підуть на потреби ЗСУ.

Читайте також

Правоохоронці прийшли з обшуками до ІТ-компанії MacPaw та її керівника

Судитимуть російського військового, який катував на Київщині колишніх учасників АТО

На початок