97% російської армії зараз в Україні — Воллес

97% російської армії зараз в Україні — Воллес

97% російської армії зараз в Україні — Воллес
Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес під час зустрічі з головою МЗС Джеймсом Клеверлі 9 лютого 2023 року,, фото: AP

Росії не вдалося "пробити" оборону Сил оборони України навіть попри те, що російська армія майже у повному складі перебуває на українській території.

Про це сьогодні 15 лютого заявив голова Міністерства оборони Великої Британії Бен Воллес під час засідання НАТО, передає BBC.

"Росія не змогла зібрати жодної сили, щоб пробити оборону України. Швидше, ми просто бачили спробу просування", — зазначив Воллес.

При цьому він наголосив, що таке просування обійшлося "величезною ціною для російської армії".

"Зараз ми оцінюємо, що 97% російської армії, уся російська армія, знаходиться в Україні", — додав Воллес.

Раніше у британській розвідці зазначили, що російська оборонна промисловість критично послаблюється: виробництво зброї і обладнання в Росії не відповідає вимогам Міноборони РФ щодо ресурсів для ведення війни в Україні і поповнення запасів.

У ГУР Міноборони України також нещодавно повідомляли, що Росія відклала нову хвилю мобілізації, оскільки щосили намагається інтегрувати вже набрані війська та чекає, щоб оцінити успіх посиленого наступу напередодні першої річниці свого вторгнення.

Читайте також

Росія накопичує авіацію біля українських кордонів і планує використовувати літаки для підтримки свого наступу — FT

Сили оборони відбили понад 20 атак росіян у трьох областях — Генштаб

На початок