Росія відклала нову хвилю мобілізації — ГУР

Росія відклала нову хвилю мобілізації — ГУР

Росія відклала нову хвилю мобілізації — ГУР
. Фото: AP

Росія готова розпочати нову хвилю мобілізації, однак щосили намагається інтегрувати вже набрані війська та чекає, щоб оцінити успіх посиленого наступу напередодні першої річниці свого вторгнення.

Про це в інтерв’ю The Wall Street Journal заявив офіційний представник Головного управління розвідки Вадим Скібіцький.

"Все готове. Особовий склад на місці, списки готові, люди, яким доручено проводити набір та навчання, перебувають у режимі очікування", — зазначив посадовець.

Він заявив, що навіть якщо Росія розпочне новий етап мобілізації, вона, ймовірно, страждатиме від тих самих проблем, які виявила попередня хвиля, включаючи брак сучасного обладнання в хорошому робочому стані та достатню кількість офіцерів, здатних підготувати величезну кількість ненавчених чоловіків.

"Вони готуються до другої хвилі мобілізації, але, за нашими оцінками, вони утримаються, тому що не подолали всі труднощі, з якими зіткнулися під час першої хвилі. До такої масштабної мобілізації вони не були готові ні тоді, ні зараз", — сказав розвідник.

Раніше видання Forbes Україна заявило, що Росія не змогла мобілізувати 500 тисяч людей через "діру в бюджеті".

Президент РФ Володимир Путін 21 вересня підписав указ про проведення часткової мобілізації у Росії. У зверненні до росіян він заявив, що лінія зіткнення в зоні "спеціальної військової операції" перевищує тисячу кілометрів. При цьому, за словами Путіна, союзні сили протистоять "не тільки неонацистським формуванням, а фактично всій військовій машині колективного Заходу", що загрожує існуванню РФ.

Читайте також

РФ використовує оновлені "шахеди", росіяни підсилюють угрупування на Донбасі. 354 день війни. Онлайн

На початок