Британська розвідка заявила про критичний стан російського ВПК

Британська розвідка заявила про критичний стан російського ВПК

Російські військові, танк
Російські військові беруть участь у навчаннях на території Білорусі, 8 грудня 2022 року. Скріншот з відео МО РФ

Російська оборонна промисловість критично послаблюється. Виробництво зброї і обладнання в Росії не відповідає вимогам Міноборони РФ щодо ресурсів для ведення війни в Україні і поповнення запасів.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

Зазначається, що 9 лютого 2023 року заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв під час відвідування Омського заводу транспортного машинобудування закликав збільшити виробництво танків у Росії.

Це сталося після кількох публічних коментарів президента Путіна, який закликав оборонну промисловість краще підтримувати "спеціальну військову операцію".

У британській розвідці нагадали, що під час телевізійної зустрічі 12 січня 2023 року Путін критикував віцепрем’єр-міністра Дениса Мантурова, відповідального за оборонну промисловість, за "клеєння дурня" — один із найсильніших публічних випадів президента після вторгнення.

"Вище російське керівництво, ймовірно, усвідомлює, що військово-промислове виробництво держави стає критично слабким місцем, що посилюється стратегічними та оперативними прорахунками, пов'язаними з вторгненням в Україну. Виробництво майже напевно не відповідає потребам Міністерства оборони Росії у ресурсах для проведення кампанії в Україні та відновлення своїх довгострокових оборонних потреб", — зазначили у британській розвідці.

Читайте також

Росіяни намагаються наступати на 5 напрямках, конференція з відбудови України. 357 день війни. Онлайн

Підзвітність, боєприпаси й ППО. Підсумки дев’ятого "Рамштайну"

На початок