"Серцем з тобою". До Дня закоханих у Кропивницькому влаштували фотосесію для дружин військових

"Серцем з тобою". До Дня закоханих у Кропивницькому влаштували фотосесію для дружин військових

"Серцем з тобою". До Дня закоханих у Кропивницькому влаштували фотосесію для дружин військових
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому 15 дружин військовослужбовців стали учасницями фото сесії під назвою "Серцем з тобою". Акцію влаштували до Дня закоханих, щоб підтримати родини українських військових і нагадати, що кохання перемагає завжди, розповіла Суспільному співініціаторка акції, начальниця управління культури міськради Анна Назарець.

Кропивничанка Ярослава Касімова (на головному фото) — дружина військового. Аби не війна, День закоханих святкували б разом: "Зараз я при надії, якби не було війни, це були б може квіти, якась романтична вечеря, романтичний ранковий сніданок, як у всіх закоханих. Коли він побачить це фото, мене такою гарною і вже з таким великим животиком, я хочу, щоб він швидше повернувся до нас, щоб ми взяли разом на ручки це наше довгоочікуване немовля, нашого синочка і щоб він був такий же сильний, відважний, як його тато".

Ірина Мельник не говорить, на якому напрямку воює її чоловік: "Я чоловіка дуже люблю, дуже хвилююсь за нього. Коли розпочалась повномасштабна війна, і він пішов в ЗСУ, в мене ніби правої руки не стало. Було дуже складно. Ми почали більше цінувати один одного".

Готує учасниць до фотосесії стилістка Світлана Стас. Каже, чоловіків на війні треба підтримувати: "Ми підтримка їхня, якщо ми не можемо піти воювати. Ні, ми можемо піти воювати, але вони нам не дадуть. Тому що дуже нас кохають. А ми для них тут підтримка, позитив, ми їх настрій і чекаємо їх з нетерпінням".

"Серцем з тобою". До Дня закоханих у Кропивницькому влаштували фотосесію для дружин військових
Світлана Стас готує моделей до фотосесії. Суспільне Кропивницький

Світлини дружин військових робить фотограф Олександр Майоров.

Фото дівчатам подарують та відправлять чоловікам, говорить начальниця управління культури Кропивницької міськради Анна Назарець: "Наш задум був у тому, що лише кохання врятує цей світ і ми хочемо нагадати нашим воїнам, що їх тут кохають, чекають з перемогою, що про них не забули".

За словами Анни Назарець, про розмір бюджету акції стане відомо після закінчення процесу.

Читайте також

  • Фотографи з Кропивницького організували проєкт "Фотоволонтери", під час якого збирають гроші на дрон. Для цього розігрують благодійні фотосесії. Охочі взяти участь перераховують на рахунок проєкту від 100 гривень.
  • Виготовляє для усіх охочих цифрові портрети. 10-річний айтівець з Кіровоградщини донатить гроші на ЗСУ
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області http://surl.li/evtwt
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок