Романтична подорож Києвом. Укрзалізниця додала ще один вагон аби вмістити більше закоханих

Романтична подорож Києвом. Укрзалізниця додала ще один вагон аби вмістити більше закоханих

Романтична подорож Києвом. Укрзалізниця додала ще один вагон аби вмістити більше закоханих
Фото: Укрзалізниця/Telegram

Укрзалізниця запустить святковий "Потяг до тебе" до Дня Святого Валентина. Експрес для закоханих курсуватиме Києвом 14, 18 та 19 лютого. Оскільки всі квитки на запропоновані рейси розкуплені, сьогодні, 13 лютого, із 16.00 можна буде придбати проїзний документ у додатковий вагон.

Про це повідомляє пресслужба перевізника.

""Потяг до тебе" став найочікуванішим новим рейсом українців: усі квитки розійшлися за 28 хвилин після відкриття в суботу!",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що оскільки паровоз може тягнути лише обмежену кількість вагонів, а їх 16, то усіх бажаючих вмістити неможливо.

Також, оскільки мандрівка буде із з вечерею від партнера-ресторатора Євгена Клопотенка, він хоче зробити це якісно для обмеженої кількості романтиків.

"Але ми все зважили, порадились із шеф-кухарем... і додали ще 1 вагон на всі дати! Продаж в застосунку стартує о 16:00",— зауважили в Укрзалізниці.

Залізничники поінформували, що 5 пар закоханих військових з лав ЗСУ вже зібралися і для них зарезервовані 5 перших купе святкового потяга.

Що відомо про "Потяг до тебе"

11 лютого Укрзалізниця анонсувала запуск святкового "Потягу до тебе". Експрес для закоханих курсуватиме Києвом 14, 18 та 19 лютого. Там закохані можуть провести романтичний вечір у новенькому вагоні, в купе на двох, під музику, замовивши спеціальне меню від українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Подорож триватиме 2,5 години по кільцю навколо Києва. Квитки на цей рейс коштують 211 грн

Читайте також

"Кохання переможе": де на Київщині зареєструвати шлюб у День Св. Валентина

Українці можуть обрати кращу марку. У додатку "Дія" запустили нове голосування

Україна запровадила санкції проти 200 росіян, у Кремлі відклали нову хвилю мобілізації. 355 день війни. Онлайн

На початок