У Київській області продовжили комендантську годину

У Київській області продовжили комендантську годину

У Київській області продовжили комендантську годину
Фото: Єлизавета Серватинська / Суспільне

На Київщині до 19 лютого продовжено комендантську годину. Діятиме вона з 23.00 до 5.00, повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

В адміністрації нагадують, що під час комендантської години заборонено:

  • перебувати на вулиці та в інших громадських місцях
  • переміщатися транспортом або пішки.

Виняток – якщо людина задіяна в роботі критичної інфраструктури. Це має підтверджувати спецперепустка встановленого зразка. Також при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу, зазначають у КОВА.

Що відомо про комендантську годину у Києві та області

У Києві створили комендатуру наприкінці березня, аби забезпечити необхідні заходи під час введення комендантської години та встановлення режиму світломаскування.

У Києві у лютому введуть новий зразок спецперепусток, які необхідні для пересуванням містом під час комендантської години. Старі перепустки можна замінити на нові з 1 до 15 лютого у комендатурі столиці. Це роблять для того, аби перепустками користувалися лише громадяни, які відносяться до підрозділів сектору безпеки та оборони України, критичної інфраструктури міста та органів державної влади

У Києві та області з 1 вересня діють спецперепустки нового зразка. Вони мають складнішу систему захисту, ніж попередні, повідомляє Київська міська військова адміністрація.

На сайті Київради зареєстрували петицію, у якій пропонується зменшити тривалість комендантської години — з 00.00 до 5.00, оскільки містяни не встигають вчасно дістатись додому.

У Новорічну ніч в Україні правоохоронці зафіксували понад 100 порушень комендантської години, більше 60 з яких у Києві. Поліцейські перевіряли документи і надалі порушників відпускали.

Читайте також

Понад 2 000 до кінця березня. На Київщині продовжується відновлення об'єктів інфраструктури

На київських водоймах тонка крига. Поліція закликає бути обережними

Україна долає наслідки ракетної атаки РФ, США не заперечуватимуть проти передачі ЗСУ винищувачів. 353 день війни. Онлайн

На початок