Шість груп замість трьох: "Тернопільобленерго" внесло зміни в графік вимкнень

Шість груп замість трьох: "Тернопільобленерго" внесло зміни в графік вимкнень

Шість груп замість трьох: "Тернопільобленерго" внесло зміни в графік вимкнень
Суспільне Тернопіль

"Тернопільобленерго" внесло зміни у графік вимкнень, замість трьох груп тепер буде шість. Розроблено графік погодинного відключення електричної енергії в Тернопільській області на період з 13 по 19 лютого 2023 року. Про це повідомили на сайті "Тернопільобленерго".

Із 13 лютого в Тернопільській області буде діяти новий графік погодинного відключення електричної енергії. Для рівномірності та почерговості відключень електроенергії та з метою виконання вимог чинних нормативних документів, споживачі були поділені на шість груп, замість трьох, як було раніше.

"Споживачам потрібно звернути увагу на новий розподіл адрес по групах і знайти свою адресу в додатку до графіка погодинного відключення електричної енергії. Даний графік, як і попередні, передбачає черговість вимкнення 6 через 3 години або 3 через 6 годин. Тобто, виходячи із погодинного навантаження на енергосистему, енергетики будуть корегувати це навантаження, вмикаючи або вимикаючи певну групу споживачів. В разі раціонального використання електричної енергії споживачами та дотримання Тернопільською областю доведених НЕК "Укренерго" лімітів споживання електричної енергії, енергетики намагатимуться відключати тільки основні черги. Але, потрібно бути готовими і до застосування додаткових черг, при збільшенні обсягу споживання електричної енергії або ж зменшенні дозволеної величини потужності на область. Отже, споживачам варто орієнтуватися на основні та додаткові черги. Якщо ж електрична енергія ввімкнулась раніше, або вимкнулась пізніше – це не означає зміщення графіка погодинних відключень", – йдеться у повідомленні.

Шість груп замість чотирьох: "Тернопільобленерго" внесло зміни в графік вимкнень
Графік вимкнень. Фото: Тернопільобленерго

Читайте також

  • У четвер на Тернопільщині світло не вимикатимуть з 10 до 15 години
На початок