Через вибух газових балонів на підприємстві у Дарницькому районі затримали керівника приватної майстерні

Через вибух газових балонів на підприємстві у Дарницькому районі затримали керівника приватної майстерні

Через вибух газових балонів на підприємстві у Дарницькому районі затримали керівника приватної майстерні
Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Правоохоронці затримали мешканця Київщини, керівника приватної майстерні через вибух газових балонів і загибель людей на території колишнього заводу у Дарницькому районі. Чоловіка звинувачують у порушенні правил безпеки на виробництві.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Як зазначається у повідомленні, епіцентром вибуху стала одноповерхова промислова будівля. У цьому приміщенні приватна фірма облаштувала виробничий цех з виготовлення й обробки ювелірних виробів. Працівники використовували газове обладнання.

При цьому, як встановило слідство, деякі елементи вказаного обладнання були виготовлені "кустарним" способом. Газові балони стояли в приміщенні, де безпосередньо працювали люди, що є порушенням вимог пожежної безпеки. Майстри під час обробки ювелірних виробів користувались газовим полум’ям. Однак інструктажі з охорони праці з працівниками не проводились.

Через недотримання протипожежних правил під час роботи стався вибух газових балонів. На момент події у приміщенні перебували близько 20 робітників.

Керівника ювелірною майстернею затримали. Йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 272 КК УкраїниПорушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що призвело до загибелі людей та інших тяжких наслідків. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі. Слідство триває.

Що відомо про вибух у Дарницькому районі Києва 9 лютого

9 лютого на території колишнього заводу у Дарницькому районі столиці стався вибух, унаслідок якого загинули четверо людей, ще п’ятеро були травмовані.

Прокуратура відкрила провадження щодо вибуху в Дарницькому районі Києва

Читайте також

Керівника управління БЕБ Київського регіону відсторонили від обов’язків

На початок