Керівника управління БЕБ Київського регіону відсторонили від обов’язків

Керівника управління БЕБ Київського регіону відсторонили від обов’язків

Керівника управління БЕБ Київського регіону відсторонили від обов’язків
Фото: БЕБ України

Керівника Територіального управління Бюро економічної безпеки Києва та Київській області відсторонили від виконання обов’язків. Відповідний наказ підписав Директор БЕБ Вадим Мельник. Службове розслідування триває. Про це повідомили у Бюро економічної безпеки України.

Правоохоронці затримали його під час отримання хабаря. За 1 200 доларів США на місяць він "консультував" організаторів мережі нелегальних ігрових залів та обіцяв їм допомогти у "вирішенні проблем з Бюро".

Раніше затриманий займався протидією нелегальному гральному бізнесу в іншому правоохоронному органі, але жодного відношення до розслідування злочинів у цій сфері під час роботи в БЕБ не мав.

Його підозрюють в отриманні хабаря (ч. 3 ст. 368 ККУКомерційний підкуп службової особи, юридичної особи або приватного права незалежно від організаційно-правової форми карається штрафом від 134 200 грн до 264 000 грн або обмеженням волі на строк до 2 років.) та бездіяльності щодо незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор, лотерей (ч. 2 ст. 365-3 ККУ). Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.Карається позбавленням волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Також ведеться службове розслідування та перевіряється діяльність керівництва згадуваного теруправління.

Що відомо про нелегальний азартний бізнес в Києві та області

Правоохоронці у Києві викрили нелегальне онлайн-казино, яке перерахувало до Росії майже 3 мільярди гривень своїх прибутків. Підозру повідомили 10 учасникам незаконної організації.

У Києві припинили діяльність 4 підпільних гральних закладів та викрили 13 осіб, що забезпечували їх функціонування. Дохід кожного такого залу щомісяця сягав 1 мільйона гривень.

Правоохоронці завершили розслідування і спрямували до суду обвинувальний акт щодо 13 людей, яких підозрюють в організації незаконного грального бізнесу. Обвинуваченим загрожує до 12 років за ґратами з конфіскацією майна.

Читайте також

Прокуратура відкрила провадження щодо вибуху в Дарницькому районі Києва

На початок