Червоний Хрест передав генератор для Бахмутської лікарні, яка переїхала на Київщину

Червоний Хрест передав генератор для Бахмутської лікарні, яка переїхала на Київщину

Червоний Хрест передав генератор для Бахмутської лікарні, яка переїхала на Київщину
Фото: Червоний Хрест України / Facebook

Червоний Хрест передав генератор та 50 павербаннків для Бахмутської лікарні. Її колектив нині працює у Броварах на Київщині. Про це повідомляє Червоний Хрест України.

"Продовжуємо підтримувати медичні заклади України, забезпечуючи їх генераторами та портативними зарядними пристроями для безперебійної роботи медичного обладнання й допомоги тяжкохворим пацієнтам", — йдеться в повідомленні.

Що відомо

Міжнародний комітет Червоного Хреста надасть понад 45 мільйонів гривень на реконструкцію пошкодженої внаслідок російської агресії каналізаційної мережі Ірпеня та інших господарчих об'єктів Ірпіньводоканалу на Київщині.

"Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України" передає 1000 дров’яних опалювальних печей. Минулого тижня на Київщину вже доставили 276 таких дров’яних печей. Вони зможуть обігріти взимку помешкання літніх людей, інвалідів, багатодітних родин, внутрішньо переміщених осіб тощо.

Макарівська громада отримала допомогу від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Малозабезпеченим сім'ям передали будівельні матеріали. Вони допоможуть частково відновити будівлі до того часу, поки не з'явиться можливість провести повноцінні ремонтні роботи.

Товариство Червоного Хреста України надало допомогу для ремонту Ірпінської центральної міської лікарні, яка постраждала під час бойових дій на Київщині

Читайте також

Італійська організація передала гумдопомогу у лікарню Києва, де реабілітуються військові

На початок